جام جم آنلاین - آرشیو

jamejamonline
آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
از زندانت بیرون بیا

از زندانت بیرون بیا

چه مدتی است تصویر بدون فیلتر یا ادیت از خودتان یا خانواده و دوستان‌تان نگرفته‌اید؟ آخرین باری که تصویر خودتان را مانند همان چیزی که در آینه مشاهده می‌کردید، دیدید چه زمانی بود؟ اصلا تمایلی به دیدن تصویر حقیقی خود دارید؟

سبز سبزم ریشه دارم

سبز سبزم ریشه دارم

کاشتن سبزه تقریبا اولین کاری است که با آن به استقبال نوروز می‌رویم و باید قبل از هر چیز به فکر آن بود. سبزه حتی از خانه‌تکانی هم زودتر شروع می‌شود و حالا با آغاز اسفند می‌توان مقدمات آن را فراهم کرد.

به هوای تو

به هوای تو

مادر همیشه مرکز توجه است. انگار همیشه بیشتر حواس‌مان به مادرها بوده است و خوشحالی و ناراحتی مادرهایمان را بیشتر به چشم دیده‌ایم اما پدرها همیشه یک‌شکل هستند و در حالی که روزهای بد و خوب زیادی را می‌گذرانند ولی حال خوب و بدشان خیلی قابل تشخیص نیست.

تصویر و تصور  زیبایی

تصویر و تصور زیبایی

فرزندان‌مان هر روز در معرض تصاویر غیرواقعی از تصویر بدن در برنامه‌های تلویزیونی، تبلیغات، برنامه کودکان و... هستند، تصویری از زنان و مردان بی‌نقص با بدن‌ها و چهره‌هایی که هر روز معیار زیبایی‌ شناسی جدیدی را به جامعه جهانی عرضه می‌کنند.

روز‌های کرونایی و گشتی مجازی در گنجینه‌های فرهنگی

روز‌های کرونایی و گشتی مجازی در گنجینه‌های فرهنگی

در این روز‌های کرونایی و خانه‌نشینی‌های اجباری و طولانی، در کنار پرداختن به امور شخصی، به خاطر وجود اینترنت فرصتی هم فراهم است تا به کشف موضوعات تازه رفت و در‌های بسته‌ای از فرهنگ و دانش را به روی خود باز کرد.

یادداشت

بیشتر
عباس‌ آقا باشیم

عباس‌ آقا باشیم

سال‌ها پیش توی یک مدرسه تئاتر به کار مشغول بودم. ساختمانی با موقعیت اداری را دوستی اجاره کرده‌بود که چند کلاس داشت و یک پلاتوی نسبتا بزرگ برای تمرین‌ها و کلاس‌های عملی.

پایبندی در برابر پایبندی

پایبندی در برابر پایبندی

تکلیف ما در برابر جلسه شورای حکام صرف‌ نظر از هر نتیجه‌ای که داشته باشد، مشخص است. ما در مجلس شورای اسلامی قانونی تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران تصویب کردیم.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر