jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۲۲۹۲   ۱۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۰

جام جم ورزشی: اسطوره بزرگ فوتبال این روزها درگیر یک پرونده حقوقی است.

وقتی اسطوره فوتبال همسرش را "دزد" خطاب می کند

به گزارش جام جم ورزشی ، مارادونا و کلودیا ویلافانه در حومه های شهر بوینس آیرس و محله های فقیرنشین آن با یکدیگر آشنا شدند. این دو حتی وقتی مارادونا به شهرت و ثروت رسید باز هم یکدیگر را فراموش نکردند تا اینکه در نهایت با یکدیگر ازدواج کردند. اما قصه رومانتیک مارادونا و کلودیا خیلی وقت است که فراموش شده. این دو سال ها پیش با وجود داشتن دو دختر از یکدیگر جدا شدند و اکنون نیز مارادونا همسر سابقش را به دزدی متهم کرده است. او می گوید همسر سابقش بدون اجازه او شش میلیون پوند از حسابش برداشته است. اسطوره فوتبال آرژانتین در گفت و گو با یک شبکه آمریکایی اظهار داشت :"کلودیا باید بداند اگر می خواهد به زندان نیفتد باید همه پول ها را پس بدهد."

به گزارش ایندپندنت ، اما در مقابل همسر مارادونا نیز او را کلاهبردار خطاب می کند. دادگاهی نیز برای رسیدگی به این موضوع تشکیل شد که البته خود مارادونا در آن حضور نداشت. حاشیه های مارادونا در دنیای فوتبال تمامی ندارد. او این بار حاشیه بزرگ تری را نسبت به چند سال اخیر رقم زده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر