• شوک تلویزیون به ناهنجاری‌های اجتماعی

  تلویزیون به عنوان رسانه‌ای جذاب و پرنفوذ، نقش موثری در ارتقای دانش عمومی و آگاهی مخاطبان خود دارد و این کارکرد می‌تواند درباره مسائل اجتماعی و بخصوص ناهنجاری‌ها و بزهکاری‌ها بسیار کارگشا باشد.

 • مدیر شبکه سه:

  مهمانان «ماه عسل» پول نداده بودند

  مدیر شبکه سه اختصاص هدیه‌هایی به مبلغ بالا به مهمانان برنامه «نبش جنت آباد» و همچنین برخی خبرها مبنی بر مشارکت مالی مهمانان در برنامه «ماه عسل» را تکذیب و اعلام کرد فعلا خبر تازه‌ای از «سرزمین کهن» نیست.

 • صداوسیما در تعامل با سینما، باعث رونق گیشه‌ها شد

  تبلیغ از سیما، توفان در سینما

  در دهه 60، هرچند تلویزیون، پول زیاد و قابل توجهی برای خرید فیلم‌های سینمایی داخلی پرداخت نمی‌کرد، اما در معرفی این سینما و دست‌اندرکارانش (که بسیاری از آنها جوان و تازه‌کار بودند) به مردم نقش بی‌بدیلی ایفا کرد.

 • حاتمی‌کیا با «خاکستر سبز» به تلویزیون می‌آید

  فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن یگان ویژه، شوق پرواز، خرگوش کیک‌پز، تجارت مرگ، دور دنیا در 50 سال، شهر بی‌قانون، دنیای جدید، طناب اعدام، ماشین‌ها 2، زهره ترک، معمای عدالت، خاکستر سبز و آقای فاکس برخی از فیلم‌هایی است که امروز و فردا از شبکه‌های تلویزیون پخش می‌شود.

 • گفت‌وگو با مهرداد نصرتی، آهنگساز برنامه عمو پورنگ

  پورنگ و امیرمحمد خواننده های مستعدی هستند

  مهرداد نصرتی تاکنون سابقه همکاری با خوانندگان زیادی ازجمله ناصر عبداللهی را داشته است، اما آنچه باعث شد اسم او در فهرست گفت‌وگو‌هایی پرونده این شماره قاب کوچک قرار بگیرد، ساخت قطعات موسیقی برای پرمخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیون کودک یعنی عمو پورنگ بوده است، از نصرتی خواستیم در‌باره ساخت این قطعات و سطح موسیقی کودک در تلویزیون صحبت کند.

 • دیالوگ روی موج رادیو نمایش

  برنامه رادیویی دیالوگ ساعت 21 ​ شنبه تا پنجشنبه به صورت زنده به سردبیری، تهیه‌کنندگی و اجرای ایوب آقاخانی از رادیو نمایش پخش می‌شود. عمر این برنامه با آغاز به کار رادیو نمایش یکی است و زمانی که رادیو نمایش شروع به کار کرد ایوب آقاخانی هم ایده این برنامه را به رادیو نمایش داد.