• از شیطنت‌های فرید جینگل‌برد تا خندوانه

  همه چیز درباره رامبد جوان

  رامبد جوان همیشه به دنبال کارهای مردم پسند و خوش ساخت بوده و از جراتش در پا گذاشتن به عرصه های مختلف می توان متوجه شد که هرگز دنبال کسب جایزه و ساختن فیلم های جشنواره ای نبوده و نیست.

 • تقدیر و تشکر رئیس رسانه ملی از مراجع عالیقدر

  رئیس سازمان صدا و سیما با ارسال نامه های جداگانه به حضرات آیات عظام مکارم شیرازی ، نوری همدانی و سبحانی از همکاری موثر ، متواضعانه و بزرگوارانه آنان در ضبط برنامه های معارفی ویژه ماه مبارک رمضان تشکر کرد.

 • سریال ساخت ایران / قسمت 1

  قسمت اول سریال «ساخت ایران» شب گذشته (شنبه 11 مرداد) از شبکه تهران پخش شد. این سریال هر شب ساعت 23 از شبکه تهران پخش و تکرار این مجموعه روز بعد ساعت 19 می​باشد.

 • مسعود فراستی سریال‌های ماهواره را نقد می‌کند

  در حالی که این روز‌ها مسعود فراستی، منتقد سابق برنامه هفت و یکی از جنجالی‌ترین منتقدان چند سال اخیر هر شب در شبکه نمایش به نقد یکی از فیلم‌های کلاسیک تاریخ سینما می‌پردازد، خبردار شدیم که قرار است به زودی به عنوان کار‌شناس در یکی از برنامه‌های تازه تولید شبکه سه به نقد برنامه‌های ماهواره‌ای بپردازد.

 • سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی ماه رمضان در یک نگاه

  تلویزیون در رمضانی که گذشت

  ماه رمضان برای برنامه‌سازانی که می‌خواهند توانایی‌هایشان را به اثبات برسانند فرصتی طلایی محسوب می‌شود. در این ماه مبارک مردم همراهی بیشتری با تلویزیون دارند و در مقایسه با ایام عادی سال، زمان بیشتری را صرف تماشای برنامه‌های تلویزیونی می‌کنند.

 • با سارا خسروآبادی یکی از نویسندگان سریال هفت‌ سنگ

  قصد خنداندن مردم را نداشتیم

  سریال هفت سنگ به کارگردانی علیرضا بذرافشان که از شبکه سه پخش می‌شود، داستان سه خانواده را در کنار هم روایت می‌کند. این سه خانواده درگیر ماجراهایی می‌شوند که فضایی طنز و شادمانه‌‌ را برای ساعات بعد از افطار مردم می‌سازند.

 • «ضرغامی» در جمع اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور:

  دعواهای سیاسی را روی آنتن نمی بریم

  عزت‌الله ضرغامی در جمع دانشجویان و اساتید به سوالاتی در مورد سانسور مسابقات والیبال، کیفیت برنامه‌های صداوسیما در ماه مبارک رمضان و عدم حضور سلایق مختلف فکری در برنامه‌های صدا و سیما پاسخ داد و در عین حال گفت: مخاطبان صداوسیما روز به روز افزایش پیدا کرده است.