• شبهای ماه مبارک رمضان از برج میلاد پخش می شود

  موج جوونی با شعار «بهترین نیستیم اما متفاوتیم»

  «موج جوونی» که بیش از این با هدف شعار سال، پیگیری مطالبات مردم، و معرفی پتانسیل های گردشگری به بیش از صد شهر و روستا سفر کرده و بصورت استیج در میان مردم اجرا شده است، به مناسبت ماه مبارک رمضان هر شب در قالب جنگ از برج میلاد تهران در حضور بیش از دو هزار ببیننده حضوری اجرا می شود.

 • از هنگامه باران تا ویژه برنامه های سالروز رحلت امام خمینی (ه)

  رادیو ایران با ویژه برنامه هایی لحظات عرفانی را برای کسانی که نمی توانند در مراسم شب های قدر حضور پیدا کنند، ایجاد نموده همچنین بیانات مقام معظم رهبری در بیست و نهمین سالروز وفات حضرت امام از حرم مطهر آنحضرت به طور زنده و مستقیم پخش می شود.

 • گفت‌وگو با سیروس همتی، بازیگر تئاتر و تلویزیون

  وقتی خدا همه کاره است چه نیازی به بنده خدا؟!

  «حاج آقا مسئلتن؟»، تکرار همین جمله بود که رضا را در فیلم مارمولک عصبانی می‌کرد اما او باید عصبانیت خود را مدیریت می‌کرد که اگر از دستش در می‌رفت و به این سوال مکرر جواب‌هایی هرچند بی‌ربط نمی‌داد، همه رازش برملا می‌شد !

 • کارشناس برنامه‌های «دعوت و آبی روشن» از مقتضیات تبلیغات دینی در رسانه‌ها می‌گوید

  منبر تلویزیونی دشوار است

  از زمان اختراع تلویزیون، موضوع تبلیغات دینی در آن به عنوان یکی موضوعات پر چالش تحقیقات رسانه‌ای مطرح بوده است. یک جست‌وجوی ساده درباره تله ونجلیسم(به معنی تبلیغ دین از طریق تلویزیون)، نشان‌دهنده آن است که وعظ تلویزیونی در فرهنگ‌های غربی هم موضوع پر کشش و دارای طرفداران و مخالفان خود است.

 • گفت‌وگو با فریبا متخصص، بازیگر سریال رهایم نکن

  اگر بازیگر نبودم پرستار می‌شدم

  فریبا متخصص، بازیگر متین و محجوبی است که نه‌تنها توانمندی‌اش را در عرصه بازیگری در تلویزیون، سینما و رادیو نشان داده، بلکه یک انسان واقعی است که همیشه با وقار و احترام با مخاطبانش برخورد می‌کند. این روحیه او روی نقش‌هایی که به این بازیگر واگذار می‌شود، تاثیر گذاشته و مخاطب وقتی شاهد بازی او در یکی از آثار نمایشی است، این متانت را می‌بیند.

 • امیری که نتوانست بدرخشد

  امیر قصه سریال «رهایم نکن» همان نیما شعبان‌نژاد یا نیمای خندوانه است که مردم را با تیپ‌های مختلفش در این برنامه به خنده وا داشته است. او که با شروع ماه رمضان با این مجموعه تلویزیونی میزبان مردم از شبکه سه سیما است، نقش پسر حاج رسول (امین تارخ) را بازی می‌کند. یک جوان معمولی و کاملاً امروزی که دغدغه‌های خودش را دارد.

 • محمدرضا شهیدی‌فر میهمان این هفته «بوق اشغال» جام‌جم

  ان شاء ا... کارم با شهادت تمام شود

  آشناییمان از سفر ده روزه به بوسنی و هرزگوین شروع شد. ده شب‌همنشینی در بالکن خانه‌ای در وسط شهر سارایوو در نوشانوش قهوه‌های بوسنیایی این سفر را خاطره‌مندتر کرد‌.