• نظرات بهنوش بختیاری و پوران درخشنده درباره این برنامه

  استقبال سینماگران از سوژه های «ماه عسل»

  حضور احسان علیخانی از نگاه هنرمندان نقطه قوت یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی است، اکثریت آنها معتقدند همان‌قدر که فردوسی‌پور مؤلف است، علیخانی هم مؤلف «ماه عسل» است.

 • سریال مدینه / قسمت 26

  بیست و ششمین قسمت سریال «مدینه» کاری از سیروس مقدم شب گذشته (شنبه چهارم مرداد) از شبکه اول سیما پخش شد.

 • درباره سریال شبکه سه

  قصه خانواده مدرن ایرانی در «هفت سنگ»

  این روزها، زندگی روزمره به عنوان یک سوژه علمی‌ ـ‌ پژوهشی اهمیت مضاعفی پیدا کرده است. این اتفاقات و رخدادها هم یک تجربه مشترک انسان‌هاست و هم دارای عناصر و مؤلفه‌های دراماتیک.

 • تقابل قطب​های مثبت و منفی در سریال مدینه

  ماه مبارک رمضان، فرصتی طلایی برای برنامه‌سازان تلویزیونی است تا با جذب حداکثری مخاطبان بویژه در ساعات پس از افطار، در این میان مجموعه‌های تلویزیونی سهم بیشتری را به خود اختصاص دهند.

 • با بازیگر سریال‌های «مدینه» و «هفت سنگ»

  شبنم مقدمی: سراغ نقش‌های ساده نمی‌روم

  شبنم مقدمی دانش‌آموخته آموزشگاه آزاد بازیگری امین تارخ است. او فعالیت در رادیو را سال ۷۷ با اجرای برنامه «خانه کاغذی» به کارگردانی شهرام کرمی آغاز کرد و سابقه اجرا در برنامه‌هایی همچون هفت شنبه، خط خطیم، کبوتری ناگهان و هفت ترانه را در کارنامه دارد.

 • (فیلم)

  مهدوی کیا در 16 سال قبل

  مهدی مهدوی کیا بازیکن ارزشمند فوتبال کشورمان 16 سال پیش در برنامه جشن رمضان شرکت کرده بود. او در آن زمان بازیکن تیم ملی ایران بود. در بخش یادها و خاطره های جشن رمضان، مهدوی کیا فیلم 16 سال پیش خود را مشاهده کرد و حرف هایی را که زده بود با گذشت این همه سال دوباره شنید. بد نیست که برای تجدید خاطره ما هم حرف های این بازیکن محبوب را در 16 سال پیش بشنویم و چهره او را در آن زمان ببینیم.

 • (فیلم)

  عمو پورنگ در جشن رمضان

  امیر محمد در این قسمت از برنامه جشن رمضان نامه ای را از میان نامه های رسیده انتخاب کرده و به عمو پورنگ می دهد. دختربچه 8 ساله ای به نام هانیه در آن درباره آرزوهایش نوشته است. این برنامه را ببینیم تا از آرزوهای هانیه با خبر شویم و حرف های عمو پورنگ و امیر محمد را هم بشنویم.

 • (فیلم)

  رو کم کنی مادربزرگ​ها و پدربزرگ​ها

  در این قسمت از برنامه ماه عسل که به جرات می توان گفت یکی از جذاب ترین قسمت های آن است با چهار مادربزرگ و پدربزرگ آشنا می شویم که دو نفرشان در داشگاه تحصیل می کنند، یک نفر مهر ماه امسال وارد دانشگاه می شود و آخری که در کنکور سراسری امسال در رشته داروسازی شرکت کرده است ، اطمینان دارد که قبول می شود. او می گوید که اگر هم قبول نشوم در همین رشته در داشگاه آزاد یا دانشگاه های غیر انتفاعی به تحصیل مشغول خواهم شد. این برنامه جذاب ماه عسل را ببینیم و با این افراد با اراده آشنا شویم.

 • (فیلم)

  ماجرای یک نخبه جوان در ماه عسل

  فرهنگ فلاح 3 ساله بود که به دبستان رفت. در 6 سالگی دبستان را به پایان رساند و در 12 سالگی دیپلم گرفت. او در سن 13 سالگی در کنکور سراسری قبول شد و در رشته فیزیک در دانشگاه علم و صنعت به تحصیل پرداخت. این جوان استثنایی در سن 23 سالگی در رشته فیزیک مدرک دکتری گرفت و اکنون که 25 ساله است تا اندک زمان دیگری مدرک فوق دکتری خود را خواهد گرفت. ماجرای فرهنگ فلاح را در برنامه ماه عسل ببینیم و بشنویم.

 • سریال مدینه / قسمت 25

  بیست و پنجمین قسمت سریال «مدینه» کاری از سیروس مقدم شب گذشته (جمعه سوم مرداد) از شبکه اول سیما پخش شد.

 • راز موفقیت مجری نود چیست؟

  بررسی زبان بدن عادل فردوسی‌پور؛ مرد موفق دوشنبه ها

  عادل فردوسی‌پور را می‌توان یکی از موفق‌ترین برنامه‌سازان تلویزیون در 30سال اخیر معرفی کرد. راز موفقیت عادل فردوسی‌پور چیست؟ روانشناس ما را با زبان بدن عادل فردوسی‌پور و عوامل موفقیتش در 90 آشنا می‌کند.