• با غول برره درباره بادیگاردِ سلبریتی‌ها حرف زده‌ایم کسی که می‌گوید زمانی بادیگارد جنیفر لوپز بوده

  چند می‌گیری مراقبم باشی؟

  حرف و حدیثش دوباره از مصاحبه یکی از خبرگزاری‌ها با سردار شرفی، رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی داغ شد. سردار در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری تسنیم در مورد محافظ شخصی یا بادیگارد گفته بود، پلیس و نیروی انتظامی هیچ مجوزی جهت محافظت شخصی از افراد یا فعالیت بادیگاردها صادر نکرده و نه تنها پلیس، بلکه قانون هم چنین اجازه‌ای را نداده است.

 • گزارش جام‌جم از نمایش کم‌فروغ فیلم «عصبانی نیستم» در گیشه

  عصبانیت بی‌خاصیت

  «عصبانی نیستم» که مدت‌ها برای نمایش و اکران آن تبلیغات زیادی صورت می‌گرفت حالا مدتی است روی پرده سینماها رفته و تا چندی دیگر زمان نمایش آن به اتمام هم می‌رسد. فیلمی که نفس‌های آخر خود را روی پرده سینماها می‌کشد و حالا می‌رود که سکویی که در سینماها بر آن تکیه زده بود را به فیلم دیگری بدهد.

 • دنیس کواید نقش چهلمین رئیس جمهور آمریکارا بازی می‌کند

  بازگشت «ریگان» به سینما

  مثل این‌که صنعت سینمای آمریکا قصد ندارد دست از سر روسای جمهور آمریکا بردارد و هر چند وقت یک‌بار سراغ یکی از آنها رفته و فیلمی شرح حال‌گونه و تاریخی تولید می‌کند.

 • گفت و گوی جام جم آنلاین با هادی مقدم دوست

  چرا سیندرلا هنوز هم مخاطب دارد؟ / نیازهای کودکان را درست بشناسیم

  هادی مقدم دوست، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون معتقد است مهمترین راهکار برای کمک به ارتقای سینمای کودک و نوجوان رسیدن به کم و کیف نیازهای این گروه سنی و مخاطب شناسی است.

 • فخیم‌زاده به هوش آمد

  حال عمومی مهدی فخیم‌زاده پس از تصادف سه روز قبل رو به بهبود است و ساعتی قبل سطح هوشیاری‌اش برگشته و توانسته با برخی نزدیکان و پزشک معالجش نیز صحبت کند. این خبر را خسرو امیرصادقی از دوستان و همکاران این بازیگر که در بیمارستان ایران مهر حضور دارد اعلام کرد. فخیم زاده همچنان در بخش آی سی یو بستری است.

 • دبیر کل ستاد صیانت از آثار سمعی و بصری وزارت ارشاد تاکید کرد:

  ضرورت اندیشیدن راهکار برای مقابله با کالاهای غیرمجاز فرهنگی

  دبیرکل ستاد صیانت از آثار سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مردم فارس در مصرف کالاهای سمعی و بصری میان ٩ استان پرمصرف قرار دارند.

 • بسته سینمایی جام‌جم به مناسبت هفتم تیر

  ماجرای ترور در سینما

  37 سال پیش در چنین روزی، گروهک تروریستی منافقین با بمبگذاری در دفتر حزب جمهوری اسلامی، باعث شهادت شهید سیدمحمد بهشتی و بیش از 70 نفر دیگر از اعضای این حزب شد. در سال ملتهب 60 باز هم تروریست‌ها دست به فجایع دیگری زدند؛ از جمله در هشتم شهریور که با بمبگذاری در دفتر نخست‌وزیری، باعث شهادت محمدعلی رجایی رئیس‌جمهور وقت و محمدجواد باهنر نخست‌وزیر وقت شدند.

 • با بازیگر بچه‌های آسمان در مورد استارت انفجاری میلاد محمدی حرف زده‌ایم

  تو برای یک ملت دویدی

  میلاد!مساوی می‌کنیم، مردم به خیابان‌ها می‌ریزند، می‌بازیم، مردم به خیابان می‌ریزند، از جام جهانی حذف می‌شویم باز هم مردم به خیابان می‌ریزند و جشن می‌گیرند. انگار نتیجه، تنها چیزی است که اهمیت ندارد یا به عبارت درست‌تر، چیزهایی هست که از نتیجه و ثمره و حاصل هر بازی اهمیت بیشتری دارد؛ آنقدر مهم هست که مردم خسته از اتفاقات روز تا نیمه شب بیدار بمانند یا به خیابان بیایند و برایش شادی کنند، اشک شوق بریزند و فردا و فرداها درباره‌اش حرف بزنند، لحظه‌های غرورآفرینش را بارها و بارها مرور و مزه‌مزه کنند و آنها که خلاق‌ترند، چیزی بنویسند، تصویری منتشر کنند یا ویدئویی بسازند.

 • گزارش جام‌جم از درجه‌بندی سنی فیلم‌ها

  رده بندی های سرکاری!

  از اوایل قرن بیستم با اعلام بسیاری از سازمان‌ها و گروه‌های مختلف مبنی بر این‌که برخی فیلم‌ها خارج از ارزش‌های دوران کودکی و نوجوانی برای مردم است، رده‌بندی سنی برای فیلم‌ها در نظر گرفته شد.

 • «دنیای ژوراسیک2» روی پرده گل کاشت !

  هجوم دایناسورهای خشمگین به تماشاگران

  دومین قسمت «دنیای ژوراسیک» که پنجمین قسمت مجموعه فیلم «پارک ژوراسیک» می‌باشد، با افتتاحیه‌ای توفانی اکران عمومی‌اش را در آمریکای شمالی آغاز کرد. فروش سه روز اول فیلم 150 میلیون دلار شد. این رقم افتتاحیه بیشتر از مبلغی بود که تحلیل گران اقتصادی سینما، برای سه روز اول نمایش آن پیش‌بینی کرده بودند. با این حال، رقم افتتاحیه نتوانست به 208میلیون دلار قسمت اول آن در سال 2015 برسد.

 • گفت‌وگوی جام‌جم با فرخ نعمتی، بازیگر تلویزیون و سینما

  در آرزوی یک هملت ایرانی‌ام!

  در عالم رنگارنگ هنر بازیگری در تلویزیون و سینما، بازیگرانی هستند که بیش از این‌که با چهره‌هایشان در یاد بیایند، با بازی‌های ماندگارشان در قالب نقش‌های مختلف شناخته می‌شوند و تا همیشه در ذهن‌ها می‌مانند.