• وزیر اقتصاد، برنامه های دولت را تشریح کرد:

  « روزهای بهاری اقتصاد ایران در راه است »

  « علی طیب نیا» وزیر امور اقتصادی و دارایی با تشریح برنامه های دولت یازدهم برای کاهش تورم، خروج از رکود، اشتغالزایی و رونق اقتصادی در کشور وعده داد که روزهای بهاری اقتصاد ایران در راه است.

 • روایت میرکاظمی از ماجرای کرسنت :

  مجبور به سوزاندن ۵۰ میلیارددلار سوخت مایع شدیم

  عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در خصوص فساد در پروند کرسنت گفت: یکی از تخلفات وزارت نفت آن زمان عدم اجرای مصوبه شورای اقتصاد بوده است، اگر این مصوبه اجرا می‌شد، بر اساس برآورد وزارت نفت شاید معادل 50 میلیارد دلار سوخت مایع در طول 25 سال قرارداد به دلیل اینکه این گاز به سواحل ایران منتقل نشده است، سوزانده نمی‌شد و اگر خسارت آن را حساب کنیم، مبلغ کلانی می‌شود.

 • 7.1 درصد مسکن در اختیار خانوارهای تک نفره است

  3 برابر شدن میانگین قیمت مسکن به درآمد خانوار

  مقایسه نسبت خانوارهای تک نفره از کل خانوارهای موجود در کشور نشان می دهد که پس از طی یک روند نزولی در این نسبت، از سال 1370 درصد خانوارهای تک نفره افزایش یافته و در سال 1390 به میزان قابل توجه 7.1 درصد رسیده است.

 • قیمت انواع لپ‌تاپ 11 تیر

  اگر قصد خرید لپ تاپ دارید، جدول قیمت برخی از انواع آن را در ادامه مطلب گرد آورده‌ایم که می‌توانید بدین وسیله از حدود قیمت های آن در این روز مطلع شوید. قیمت های یاد شده ممکن است در ساعات آتی بر اساس تغییرات بازار یا در بعضی فروشگاهها، تا حدودی تفاوت کند.

 • قیمت انواع خودرو در بازار 11 تیر

  اگر قصد خرید خودرو دارید، جدول قیمت انواع خودرو با تفکیک کارخانه، نام و مدل خودرو، قیمت اعلامی از سوی نمایندگی و فروش در بازار را در ادامه مطلب آورده‌ایم که می‌توانید بدین وسیله از حدود قیمت های خودرو در این روز مطلع شوید.

 • باید هم دست تولید خالی بماند

  همان زمان که صف‌های طولانی برای ثبت‌نام مرحله دوم هدفمندسازی یارانه‌ها در مقابل کافی‌نت‌ها و مکان‌های عمومی استفاده از اینترنت تشکیل می‌شد، کاملا قابل پیش‌بینی بود که با این استقبال بی‌نظیر(!) چیزی از عواید فروش حامل‌های انرژی برای کمک به بخش تولید باقی نمی‌ماند.

 • (فیلم)

  نام صنعت هواپیمایی ایران در بین 20 کشور

  سه دهه است که کشورمان به رغم تمام مشکلات موجود تلاش کرده با اقداماتی صحیح ضریب ایمنی سفرهای هوایی را افزایش دهد. با تلاش متخصصین داخلی و با وجود همه تحریم‌ها، نام جمهوری اسلامی ایران در بین 20 کشور ایمن دنیا در صنعت هوانوردی جای گرفته است.

 • شیر افزایش یافت+جدول قیمت

  در پی اعلام افزایش 15 درصدی نرخ لبنیات پس از افزایش نرخ خرید شیر خام از دامداران، صنایع لبنی نرخ‌های جدید انواع فرآورده‌های لبنی را که قرار است از هفته آینده اعمال شود، اعلام کردند.

 • تحویل ۶۹ هزار مسکن مهر در ۵ اولویت به شرط تکمیل آورده

  مدیرعامل شرکت عمران پرند با تاکید بر این‌که ۶۹ هزار مسکن مهر در صورت تکمیل آورده متقاضیان بر اساس اولویت‌بندی تحویل متقاضیان می‌شود،گفت:‌هم‌اکنون ۱۳ هزار مسکن مهر آماده تحویل داریم،اما متقاضیان آورده خود را تکمیل نکرده‌اند.

 • وزیر صنعت، معدن و تجارت:

  اجازه نمی دهیم خودرو ناقص تولید شود

  وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: از این پس اجازه نمی دهیم خودرویی به صورت ناقص تولید شود و اگر در تامین قطعه نقصی وجود دارد خوردوسازان باید تولید را تا زمان تامین قطعه متوقف کنند.

 • قیمت انواع خودرو در بازار 9 تیر

  اگر قصد خرید خودرو دارید، جدول قیمت انواع خودرو با تفکیک کارخانه، نام و مدل خودرو، قیمت اعلامی از سوی نمایندگی و فروش در بازار را در ادامه مطلب آورده‌ایم که می‌توانید بدین وسیله از حدود قیمت های خودرو در این روز مطلع شوید.

 • ابلاغ قیمت‌های جدید محصولات ایران خودرو طی روزهای آینده

  مدیرعامل شرکت ایران خودرو با اعلام این خبر که طی روزهای آینده قیمت‌های جدید محصولات ایران خودرو اعلام خواهد شد، گفت: شورای رقابت باید قیمت‌ها را به صورت مکتوب به خودروسازان ابلاغ کند زیرا درج قیمت در سایت برای ما قابل قبول نیست.

 • قیمت‌های بازار برای اطلاع افراد خانواده

  بهای انواع تلویزیون 2 تا 4 میلیون تومان در 9 تیر 93

  اگر قصد خرید تلویزیون دارید اما مبلغی که برای خرید آن در نظر گرفته‌اید 2 تا 4 میلیون تومان است، لیست قیمت برخی از انواع آن را در ادامه مطلب به صورت جدول گرد آورده‌ایم که می‌توانید بدین وسیله از حدود قیمتهای آن در این روز مطلع شوید. نرخ‌های یادشده ممکن است در ساعات آتی بر اساس تغییرات بازار یا در بعضی فروشگاه‌ها، تا حدودی تفاوت کند.