• در گفتگوی سردار کوثری با جام جم آنلاین به بهانه آزادی سازی سوسنگرد بررسی شد:

  ابعاد میدانی حضور رهبر انقلاب در جبهه سوسنگرد

  جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قرارگاه ثارالله با اشاره به ابعاد سیاسی نظامی آزادسازی سوسنگرد از سرمایه‌گذاری تحلیل گران غربی و حکام مرتجع روی اقوام عرب‌زبان ایران و پیامدهای آن برای صدام و رژیم بعث عراق در ادامه جنگ تحمیلی سخن گفت.

 • سرانجام نامعلوم...

  سرانجام نامعلوم برای پروژه ای که قرار بود در کنار امنیت، حامی تولیدات بومی باشد.

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رییس‌جمهور عراق:

  مقابل دشمنان «عراقِ قدرتمند و آرام» با قدرت بایستید

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (شنبه) در دیدار آقای برهم صالح رئیس جمهور عراق و هیأت همراه، با ابراز خرسندی از برگزاری موفقیت آمیز انتخابات پارلمانی در عراق و انتخاب رئیس جمهور و نخست وزیر و مسئولان دیگر و ایجاد ثبات و استقرار، تأکید کردند: راه غلبه بر مشکلات و مقابله با توطئه های بدخواهان، حفظ اتحاد ملی در عراق، شناخت صحیح دوست و دشمن و ایستادگی در مقابل دشمن وقیح، تکیه بر نیروی جوانان و حفظ و تقویت ارتباط با مرجعیت است.

 • تحلیل سفیر پیشین ایران در عراق از سفر امروز رئیس‌جمهور این کشور به ایران

  پیام معنادار عراق به آمریکا

  برهم صالح، رئیس‌جمهور عراق امروز در راس هیاتی عالی‌رتبه به تهران می‌آید. این اولین سفر رئیس‌جمهور جدید عراق به کشورمان بوده و قرار است در این سفر دو روزه، چند سند همکاری میان مقامات دو کشور امضا شود.

 • جام‌جم آنلاین گزارش می‌دهد:

  سوسنگرد از اشغال تا آزادی

  یکی از مهم‌ترین اهداف دشمن در برنامه‌ریزی حمله به ایران این بود که اگر عملیات‌ آن‌ها نتواند منجر به براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران شود حداقل بتوانند استان خوزستان را اشغال کنند و برای همین مهم‌ترین و نزدیک‌ترین مسیری که آن‌ها را به مرکز استان یعنی اهواز وصل می‌کرد محور چذابه، بستان، سوسنگرد و اهواز بود.

 • سازهای ناکوک

  ‌«فساد»در همه اقسامش زیانبار و در بعد اقتصادی‌اش زیانبارتر است، چرا که در اعتماد‌زدایی از حاکمیت نقش جدی‌تری دارد، خصوصا در شرایطی که بخش زیادی از مردم در تنگنا باشند و مشکلات معیشتی جدی.

 • وزیر کشور اعلام کرد

  آخرین اخبار از مرزبانان گروگان گرفته شده در میرجاوه

  وزیر کشور گفت: با تلاش دستگاه های امنیتی و انتظامی و خصوصا وزارت امور خارجه، فعلا ۵ نفر از مرزبانان ما در اختیار پاکستانی ها قرار دارند؛ پیگیر هستیم تا همه عزیزانی که در اختیار اشرار هستند، آزاد شوند.

 • خلبان حاضر در فتح سوسنگرد در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین مطرح کرد:

  «گورهای جفیر» سند دروغ صدام در حمایت از عرب‌های ایرانی/ ماجرای خلبانی که فرزند خوزستان شد

  خلبان شکاری بمب‌افکن ارتش جمهوری اسلامی ایران و یکی از رزمندگان فتح سوسنگرد، گفت: شکست حصر سوسنگرد توسط نیروهای مردمی و قوای مسلح جمهوری اسلامی ایران یک ضربه مهلک استراتژیک به صدام و رژیم بعث عراق وارد آورد.

 • روایتی خواندنی از آزادسازی سوسنگرد؛

  با نامه مقام معظم رهبری دستور بنی‌صدر لغو شد

  یکی از رزمندگان حاضر در عملیات آزادسازی سوسنگرد گفت: جنگ ما تمام نشده است. آن چیزی که ما را همانند عملیات آزادسازی سوسنگرد به پیروزی می‌رساند اتحاد در مقابل دشمن، ولایتمداری ایستادگی در جنگ نرم و اقتصادی بیگانگان است.