• (فیلم)

  تاسوعا و عاشورا در آران بیدگل

  مراسم تاسوعا وعاشورای شهرستان آران وبیدگل .مراسم عزاداری این شهرستان زبانزد عام وخاص است و هرساله این شهرستان میزبان هزاران میهمان از سراسر کشور است. همچنیتن گوشه هایی از عزاداری مردم مومن زنجان، ایلام و بم.

 • سوگنامه عاشورا

  شریعه فرات

  حسین من! خورشید عالمتاب هفتمین روز محرم طلوع می‌کند، اما غروب فتوت و مروت لشکر عمر سعد را به همراه خود دارد. از امروز صحنه دهشتناکی به نظاره می‌نشینی. پلیدسیرتان پست و زبون، روبه‌صفتان سپاه کفر فرات را به محاصره خویش در آورده‌اند. شمشیرهای آخته و نیزه‌های آنان در کنار هم قرار می‌گیرد و همه گوش به فرمان می‌دهند تا مبادا جرعه و قطره‌ای آب به سپاه تو و خاندان و کودکان تو برسد.

 • گفتاری از مسئول ستاد مرکزی هیات رزمندگان اسلام

  توصیه‌های رهبر انقلاب به هیئات مذهبی

  هیات‌های مذهبی دارای چند ویژگی است که آنها را از دیگر تشکل‌ها و جمع‌ها جدا می‌سازد: اولین ویژگی‌شان این است که از سوی مردمی که علاقه‌مند به اسلام و ائمه طاهرین علیهم‌‌السلام هستند اداره می‌‌شود و بر محور عشق به ائمه طاهرین علیهم‌‌السلام تشکیل شده‌‌ است.

 • همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم

  دوازدهمین همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم با حضور میلیون‌ها شیرخوار و مادران‌شان در سراسر ایران و 40 کشور جهان برگزار شد.

 • ماجرای شهادت حضرت قاسم ابن‌الحسن به روایت رهبر انقلاب + فیلم

  به مناسبت فرارسیدن محرم الحرام و ایام عزاداری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و یاران ایشان، پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب در ادامه مسیر چهار سال گذشته، مجموعه‌ی تصویری «بعثت خون» را منتشر می‌کند.