• پراکندگی نقش‌ها در بوم‌جشنواره تجسمی فجر

  این روزها سه موزه در تهران به همراه 11 استان کشور میزبان آثار تجسمی راه یافته به مرحله نهایی پنجمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر هستند. این در حالی است که برخی هنرمندان از جانمایی نامناسب آثار و پراکندگی جشنواره گلایه دارند.

 • ویترین جهانی نشر ایران در خطر

  در یک سال گذشته بارها شاهد بوده‌ایم که برخی مدیران، چهره‌ها و انجمن‌های فرهنگی حوزه کتاب و نشر بخصوص انجمن ناشران بین‌الملل هشدارهایی در ارتباط با پرداخت‌نشدن مطالبات ناشران خارجی در دو دوره گذشته نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مطرح کردند و پیش‌بینی‌هایشان از احتمال حضور نیافتن این ناشران و حذف بخش بین‌الملل در نمایشگاه سال آینده حکایت داشت.

 • پیام وزیر ارشاد به جشنواره فیلم پروین اعتصامی:

  آسمان معرفت به اختران پروینی می بالد

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به مناسبت برگزاری هفتمین جشنواره ملی و سومین جشنواره بین المللی فیلم پروین اعتصامی اظهار داشت:بی شک در این جشنواره تبیین شخصیت زنان بزرگ تاریخ می تواند جایگاهی تعیین کننده و تاثیرگذار داشته باشد. آسمان معرفت به اختران پروینی می بالد.

 • 9 تا 12 اسفند در تهران

  ناظری از کاوه و ضحاک می‌خواند

  پادشاهی ضحاک و قیام کاوه آهنگر از مجموع داستان‌های شاهنامه فردوسی در تازه‌‌ترین کنسرت شهرام ناظری با همراهی گروه فردوسی اجرای موسیقایی می‌شود.

 • شناسایی ​استعدادهای موسیقی ایران

  این روزها و با رکود تقریبی سریال‌های شبکه نمایش خانگی، مجموعه تازه‌ای در راه است که با موضوع و رویکردی متفاوت تولید خواهد شد. مجموعه‌ای که در آن افراد مختلف می‌توانند بخت خود را برای ورود به دنیای خوانندگی تجربه کنند؛البته مجموعه‌ای که به تاکید مسئولانش نه کپی‌برداری از مجموعه‌های خارجی است و نه برنامه‌ای زرد!