• با پیوستن به جمعیت هلال احمر

  مهناز افشار: دیدن محرومیت کودکان، رنج‌آور است

  مهناز افشار بازیگر مطرح سینمای ایران، ضمن عضویت داوطلبانه در جمعیت هلال احمر، گفت: کارهایی که تا کنون در سازمان داوطلبان هلال احمر برای کمک رسانی به نیازمندان انجام گرفته قابل تقدیر است.

 • سریال‌سازی از شهدای دفاع مقدس و مردان بزرگ تاریخ

  تولید سریال‌های فاخر از زندگی بزرگان ملی و مذهبی در دستور کار سیما‌فیلم است و در این راستا پیش تولید شش سریال در این مرکز آغاز شده است. این مرکز پیش‌تولید سریال‌های فاخر از زندگی شهید چمران، پوریای ولی، سلمان فارسی، شهید باکری، احمد متوسلیان و شهید تهرانی‌مقدم را آغاز کرده و ساخت این سریال‌ها بزودی شروع می‌شود.

 • فعالیت 140 خبرنگار افتخاری در برنامه تلویزیونی «یک برش از زندگی»؛

  برنامه‌سازانی از جنس مردم

  برنامه‌سازی برای تلویزیون به دوره تازه‌ای رسیده و حالا نوبت برنامه‌هایی شده که با مشارکت مخاطبان و با حضور و همراهی آنها ساخته می‌شود. مهم‌ترین برنامه‌ای که با این ساختار طی سال‌های گذشته در تلویزیون ما تولید شده و تداوم داشته، «ماه عسل» است که سالی یکبار به نمایش در می‌آید.

 • (فیلم)

  سریال‌های ماه رمضان

  ماه مبارک رمضان از روز یکشنبه - هشتم تیرماه - در ایران اسلامی آغاز می شود و تلویزیون به سنت هر ساله تدابیر ویژه ای برای این ماه پیش بینی کرده که پخش چهار سریال ‌از جمله آنها است. توضیحات دست اندرکاران این سریالها را می شنوید و بخشهایی از آن را می بینید.

 • روایت گوینده خبر صدا و سیما از شیطنت‌های خود و همکارانش

  مصاحبه با «فواد بابان»: نیشگون گرفتن گوینده در اخبار نیمه‌شب!

  فواد بابان سالهاست که گوینده خبر صدا و سیماست. او در این گفت‌وگو از موضوعات متنوعی بخصوص درباره شوخ‌طبعی و شیطنتهای حین خواندن خبر با همکارانش سخن به میان می‌آورد که همین‌ها مطلب پیش رویتان را خواندنی‌تر می‌کند.

 • بار دیگر، سریال‌هایی​که دوست داشتم

  نگاهی به سریال‌های شیخ بهایی و دونگ ئی به بهانه بازپخش‌شان

  این روزها شبکه تماشا با سریال‌های شیخ‌ بهایی و دونگ‌ئی ژانرهای متفاوتی را برای مخاطبان خود در نظر گرفته تا هر سلیقه‌ای بتواند از تماشای این شبکه لذت ببرد؛ ضمن این‌که مرحوم خسرو شکیبایی هم که در سریال شیخ‌ بهایی ایفای نقش می‌کرد، باز هم بر صفحه جعبه جادو ظاهر شده تا یاد و خاطره‌اش زنده شود.

 • چند ساعت در پشت صحنه سریال رمضانی «فاخته»

  کمند امیر سلیمانی در نقش عروس یک خانواده سنتی

  زمان زیادی تا ماه مبارک رمضان، ماه مهمانی خدا نمانده است و گروه‌های سازنده مجموعه‌های نمایشی ویژه این ایام، خود را برای میزبانی رسانه‌ای از روزه‌داران آماده می‌کنند.