• «من چه کاره‌ام»؛ روایتی متفاوت درباره مقابله با اعتیاد

  پیش از آن که سراغ برنامه «من چه کاره‌ام» برویم باید به دو نکته بپردازیم تا تحلیل و بازخوانی این برنامه با مقدمه‌ای منطقی آغاز شود؛ نکاتی که یکی به ساختار و ساز و کار رسانه‌ای این برنامه مربوط شده و دوم رویکردی است که محتوی و درونمایه اثر در ارتباط با سوژه و ماهیت آن از حیث روان‌شناسی ـ جامعه‌شناختی دارد.

 • فرج‌الله سلحشور: شماره حساب می‌دهم مردم پول بریزند

  فرج‌الله سلحشور از پایان نگارش فیلمنامه مجموعه حضرت موسی خبر دادو افزود: این فیلمنامه به دست 23 نفر از علما، استادان علوم قرآنی، محققان و کارشناسان و متخصصان ادبیات نمایشی در طی چهار سال و نیم نوشته شده و در حال حاضر در مرحله اصلاح است.

 • مریم نوابی نژاد پژوهشگر «ماه عسل»:

  ما را به بازنمایی غم و غصه متهم می کنند

  مریم نوابی نژاد پژوهشگر برنامه تلویزیونی «ماه عسل» گفت: ماه عسل قبل از هر چیز برنامه ای اجتماعی است و اگر به سوژه های دیگر هم بپردازد، با دیدی اجتماعی به سراغ آن ها می رود.

 • سریال سروش صحت برای بعد از ماه رمضان

  زمان پخش ۳ سریال جدید شبکه ۳ اعلام شد

  مجید زین العابدین رئیس شبکه ۳ سیما گفت: سریال طنز «شمعدانی» بعد از ماه مبارک رمضان، سریال «دردسرهای عظیم» در فصل پاییز و سریال خانوادگی «همه چیز آنجاست» در فصل زمستان پخش می شود.

 • سال‌های سرگردانی هایدی

  داستان کلاسیک «هایدی» به قدری مشهور و محبوب است که شبکه‌های تلویزیونی کشورهای مختلف جهان تا به حال مجموعه‌های تلویزیونی زنده و انیمیشنی زیادی براساس آن تهیه و تولید کرده‌اند.

 • گفت‌وگو با محمود معظمی، کارگردان سریال فاخته

  با پول پراید سعی کردیم مرسدس بنز بسازیم!

  محمود معظمی که کارگردانی مجموعه 30 قسمتی مردان تاریخ و 90 قسمت از مجموعه اپیزودیک «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» را در کارنامه دارد، این شب‌ها سریال «فاخته» را از شبکه دو در حال پخش دارد.

 • هیچ مسابقه ای را پخش نکردیم

  دفاع مدیر شبکه 2 از برنامه های تیم اعزامی به برزیل

  چند سال پیش به هر کدام از شبکه ها مسئولیتی سپرده و هر کدام، تخصصی شدند. در این تقسیم بندی شبکه 1؛ شبکه ملی، شبکه 2؛ شبکه کودک ، شبکه 3؛ شبکه ورزش و جوانان، شبکه 4؛ شبکه فرهیختگان و ...لقب گرفتند.

 • 1700 کیلوگرم آهن هر روز بالا و پایین می‌رود

  دکور «ماه عسل» جعبه ای جواهر نشان است

  پیمان قانع طراح دکور ویژه برنامه «ماه عسل» گفت: نمی خواستم دکور برنامه کلیشه ای به نظر برسد. زیرا در اکثر دکورهایی که برای برنامه‌های ماه رمضان زده می شود، غالبا از رنگ های سفید و فیروزه ای استفاده می شود.

 • حضور همزمان بازیگران در سریال‌ها آزاردهنده نیست

  مدیرشبکه‌ یک: درباره‌ «هفت سنگ» قضاوت نمی‌کنم

  مدیر شبکه‌ یک سیما حضور همزمان مهدی سلطانی و شبنم مقدمی در دو سریال رمضانی «هفت سنگ» و «مدینه» را معضل نمی‌داند و تاکید می‌کند که این مساله آزار‌دهنده نیست.