• پخش مستقیم نماز عید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب

  نماز باشکوه عید سعید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح سه شنبه هفتم مرداد با حضور مردم متدین در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) در تهران اقامه می شود و گفتگو با بازیگران سریال دودکش در «پشت ماه»، ارتباط تلفنی 500 مخاطب با عوامل برنامه «ماه عسل» و بازگشت برنامه «دستان» با تدارک ویژه برای عید فطر از دیگر اخبار مهم تلویزیون است.

 • جریان‌شناسی سریال‌های ماه رمضان

  پا به پای سریال‌ها سرسفره افطار

  شاید اولین مجموعه‌های مناسبتی که در ماه رمضان به نمایش درآمد، تصور نمی‌شد این حوزه جدید بتواند به یکی از پرطرفدارترین حوزه‌ها برای مخاطبان مجموعه‌های تلویزیونی تبدیل شود.

 • گزارشی از حضور رادیو تهران در بوستان‌های پایتخت

  رادیو دیدنی می‌شود

  یکی از رویکردهای جدید شبکه رادیویی تهران تهیه و پخش برنامه‌ها در فضای خارج از استودیو است؛ تهیه و پخش برنامه‌های خارج از استودیو در این شبکه به مناسبت‌ها و ایام خاصی از جمله 22 بهمن یا راهپیمایی روز قدس معطوف نمی‌شود، بلکه با رویکرد جدید شبکه‌های رادیویی، برخی از برنامه‌ها در طول سال و به طور مستمر با حضور مخاطبان در پارک‌ها و فضای خارج از استودیو تهیه و پخش می‌شود.

 • نگاهی تازه به یک موضوع قدیمی

  اقتباس یا کپی؛ مساله این است

  «می‌دانی هفت‌سنگ کپی مدرن فمیلی است؟» این جمله‌ای است که این روزها به‌عنوان کشفی بزرگ بین خیلی‌ها رد و بدل می‌شود.

 • سریال مدینه / قسمت 27 (آخر)

  بیست و هفتمین قسمت سریال «مدینه» کاری از سیروس مقدم شب گذشته (یکشنبه پنجم مرداد) از شبکه اول سیما پخش شد.

 • رقابت سوژه های جذاب در روز عید فطر

  شما به کدام مهمان «ماه عسل» رای می‌دهید؟

  «ماه عسل» روز عید فطر تمام می‌شود، صدف این برنامه باردیگر بسته می‌شود تا مهمانانی که در 30 روز ماه‌رمضان به این برنامه آمدند، به زندگی خود ادامه دهند و امیدوار باشند که هر روز بیشتر از روز قبل برایشان اتفاقات خوب رخ دهد و آنها کم‌کم در صدف زندگی مروارید شوند.