• (فیلم)

  مهدوی کیا در 16 سال قبل

  مهدی مهدوی کیا بازیکن ارزشمند فوتبال کشورمان 16 سال پیش در برنامه جشن رمضان شرکت کرده بود. او در آن زمان بازیکن تیم ملی ایران بود. در بخش یادها و خاطره های جشن رمضان، مهدوی کیا فیلم 16 سال پیش خود را مشاهده کرد و حرف هایی را که زده بود با گذشت این همه سال دوباره شنید. بد نیست که برای تجدید خاطره ما هم حرف های این بازیکن محبوب را در 16 سال پیش بشنویم و چهره او را در آن زمان ببینیم.

 • (فیلم)

  عمو پورنگ در جشن رمضان

  امیر محمد در این قسمت از برنامه جشن رمضان نامه ای را از میان نامه های رسیده انتخاب کرده و به عمو پورنگ می دهد. دختربچه 8 ساله ای به نام هانیه در آن درباره آرزوهایش نوشته است. این برنامه را ببینیم تا از آرزوهای هانیه با خبر شویم و حرف های عمو پورنگ و امیر محمد را هم بشنویم.

 • (فیلم)

  رو کم کنی مادربزرگ​ها و پدربزرگ​ها

  در این قسمت از برنامه ماه عسل که به جرات می توان گفت یکی از جذاب ترین قسمت های آن است با چهار مادربزرگ و پدربزرگ آشنا می شویم که دو نفرشان در داشگاه تحصیل می کنند، یک نفر مهر ماه امسال وارد دانشگاه می شود و آخری که در کنکور سراسری امسال در رشته داروسازی شرکت کرده است ، اطمینان دارد که قبول می شود. او می گوید که اگر هم قبول نشوم در همین رشته در داشگاه آزاد یا دانشگاه های غیر انتفاعی به تحصیل مشغول خواهم شد. این برنامه جذاب ماه عسل را ببینیم و با این افراد با اراده آشنا شویم.

 • (فیلم)

  ماجرای یک نخبه جوان در ماه عسل

  فرهنگ فلاح 3 ساله بود که به دبستان رفت. در 6 سالگی دبستان را به پایان رساند و در 12 سالگی دیپلم گرفت. او در سن 13 سالگی در کنکور سراسری قبول شد و در رشته فیزیک در دانشگاه علم و صنعت به تحصیل پرداخت. این جوان استثنایی در سن 23 سالگی در رشته فیزیک مدرک دکتری گرفت و اکنون که 25 ساله است تا اندک زمان دیگری مدرک فوق دکتری خود را خواهد گرفت. ماجرای فرهنگ فلاح را در برنامه ماه عسل ببینیم و بشنویم.

 • سریال مدینه / قسمت 25

  بیست و پنجمین قسمت سریال «مدینه» کاری از سیروس مقدم شب گذشته (جمعه سوم مرداد) از شبکه اول سیما پخش شد.

 • راز موفقیت مجری نود چیست؟

  بررسی زبان بدن عادل فردوسی‌پور؛ مرد موفق دوشنبه ها

  عادل فردوسی‌پور را می‌توان یکی از موفق‌ترین برنامه‌سازان تلویزیون در 30سال اخیر معرفی کرد. راز موفقیت عادل فردوسی‌پور چیست؟ روانشناس ما را با زبان بدن عادل فردوسی‌پور و عوامل موفقیتش در 90 آشنا می‌کند.

 • با کارگردان سریال مدینه

  سیروس مقدم: خطر می‌کنم چون به نتیجه مطمئن هستم

  ریحانه، نرگس، رستگاران، ثریا، روز حسرت و حالا مدینه سریال‌هایی هستند که در تمام آنها شخصیت‌های زن، نقش‌محوری و تاثیرگذار داشته‌اند، اما سیروس مقدم به عنوان خالق این سریال‌ها معتقد است، مدینه زنانه‌ترین سریالی است که تاکنون کارگردانی کرده و در آن توانسته‌ یک زن نمونه را به تصویر بکشد.

 • (فیلم)

  عمو حسن و روایت یک خانواده عاشق

  خانواده‌ای که تابلوی چهار شهید روی دیوار خانه‌شان نقش بسته، مردی در خانه دارند که عمو حسن صدایش می‌کنند. مردی که در جنگ موجی شده و همسرش با اینکه می‌دانسته او موجی است، عاشقانه با او ازدواج کرده است. حکایت عاشقی این خانواده در برنامه ماه عسل دیدنی است...