jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۶۴۴۴۶ ۰۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۰

اکنون تصور کنید آیفون تصویری منازل با فناوری گره بخورد و هوشمند شود. نتیجه این پیوند دستگاه Welcome است که شکل استوانه‌ای دارد و می‌تواند چهره کسانی را که در خانه شما می‌آیند، شناسایی کند.

استوانه‌ای برای امنیت خانه

آیفون تصویری یکی از وسایل مفید در خانه‌هاست. اکنون تصور کنید این دستگاه با فناوری گره بخورد و هوشمند شود. نتیجه این پیوند دستگاه Welcome است که شکل استوانه‌ای دارد و می‌تواند چهره کسانی را که در خانه شما می‌آیند، شناسایی کند.

این وسیله با تشخیص هویت فرد، نام او را به صاحب خانه اطلاع می‌دهد. حتی در صورت شناسایی نشدن مراجعه‌کننده، اطلاعاتی از جمله تصویر او از طریق اپلیکیشن مخصوص به تلفن ‌هوشمند صاحب خانه ارسال می‌شود.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر