لوگوی جام جم سیما
  • 0

  گفتگو با روستائیان موفق ایرانی دربرنامه «راهی به آبادی»

  رادیو ایران در سفر رادیویی خود به اقصی نقاط کشور در برنامه «راهی به آبادی» گفتگوهایی دارد با مردان و زنان تولید کننده برتر بخش کشاورزی ،زارعین ،باغداران ،دامداران ،صنایع دستی روستایی، تعاونی های روستایی و ...آشنایی با روستاها و روستایی به موقعیت جغرافیایی ،استعداد منطقه و توان تولید داخلی می پردازد.

  • 0

  برنامه بیدار باش از رادیو تهران روی آنتن می‌رود

  تهران خواب ندارد!

  رادیو در این عصر پرشتاب، یکی از رسانه‌های سریع در انتقال پیام است. در مقایسه با دیگر رسانه‌های نوشتاری و تصویری،‌ رادیو در انتقال پیام مورد نظر می‌تواند در مدت کوتاه اخبار مختلفی را در سطوح ملی و بین‌المللی به مخاطبان برساند، حال آن که رسانه‌های دیگر نیازمند فراهم آوردن مقدماتی هستند که مستلزم صرف زمان بیشتری است. ویژگی‌هایی از این دست باعث شده است تا رادیو به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین رسانه‌ها هنوز در جوامع مختلف مورد توجه و هواداری باشد.

  • 0

  روی آنتن رادیو گفتگو بشنوید؛

  مزایا و معایب تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دو وزارتخانه

  مناظره اجتماعی که به چالش موضوعات روز اجتماعی اختصاص دارد، نهم مرداد مزایا و معایب تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دو وزارتخانه را با حضور کارشناسان تحلیل و بررسی می کند.

  • 0

  معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران:

  کنترل معاینه فنی تمامی خودروها از اول آبان / مسئولین وارد خط ویژه نشوند

  معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: از اول آبان ماه خودروهایی که نیاز به معاینه فنی دارند توسط همه دوربین ها در سطح تهران به صورت 24 ساعت از (شبانه روز) کنترل می شوند.

  • 0

  ایران ساز در رادیو ایران پهلو گرفت

  رادیو ایران با دعوت از محققان، کار آفرینان و تولید کنندگان صنایع داخلی در برنامه جدید«ایران ساز» به بیان پیشرفتها و تولیدات صنایع داخلی پس از انقلاب اسلامی می پردازد.

  • 0

  تولید آب معدنی تقلبی صرفه اقتصادی ندارد

  دبیر انجمن تولید کنندگان آب آشامیدنی و آب معدنی با حضور در برنامه «ذره بین» رادیو تهران گفت: تولید آب معدنی تقلبی و غیراستاندارد به هیچ‌وجه صرفه اقتصادی ندارد.

  • 0

  رادیو معارف؛ رسانه مرجع

  رادیو، با وجود رسانه‌های عصر دیجیتال، رسانه‌ای سنتی به حساب می‌آید. گرچه ویژگی‌های منحصر به فرد رادیو، آن را از سایر رسانه‌ها متمایز کرده، ولی باید برای بقای خود در عرصه رقابتی راهکارهایی را پیدا کند. رادیو در دوره‌های مختلف، مقبولیت خود را حفظ کرده و در برابر رسانه‌های جدید از گردونه رقابت حذف نشده است.

  • 0

  اهمیت حیا در «به افق آفتاب»

  به مناسبت تولد حضرت معصومه (س) «به افق آفتاب » رادیو ایران در گفتگو با کارشناسان مذهبی در خصوص اهمیت حیا در جامعه صحبت می کند.