لوگوی جام جم سیما
  • 0

  گزارشی از یک شیفت کاری در شبکه رادیویی پیام

  صدای ما را ازشبکه پیام می‌شنوید

  احتمالا تاکنون مخاطب برنامه‌های شبکه پیام بوده‌اید. شبکه‌ای که می‌کوشد با بخش‌های کوتاه و البته شنیدنی لحظات مفرحی برای مخاطبان خود پدید آورد.

  • 0

  در دوازدهمین اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی(ع)

  سبک مداحی صادق آهنگران ثبت ملی می‌شود

  معاون صدا در نشست خبری دوازدهمین اجلاس بین‌المللی تجلیل از پیرغلامان حسینی (ع)، گفت: این اجلاس با حضور بیش از ۹۰ مداح، نویسنده، شاعر و پیرغلام حسینی در استان خوزستان برگزار می شود.

  • 0

  صدای ماندگار دوبله از بیمارستان مرخص می‌شود

  پرویز بهرام – صداپیشه و مدیر دوبلاژ پیشکسوت سیما - که اخیرا به علت مشکلات کلیوی راهی بیمارستان شده بود، به احتمال قوی امروز- دوشنبه (21مهر ماه) از بیمارستان مرخص می‌شود.

  • 0

  90 مداح خارجی مهمان پیرغلامان حسینی

  معاون صدای رسانه ملی در نشست خبری دوازدهمین اجلاس بین‌المللی تجلیل از پیرغلامان حسینی اعلام کرد که در مراسم امسال در کنار مداحان و پیرغلامان ایران، 90 مداح، ذاکر و پژوهشگر از 22 کشور جهان حضور دارند.

  • 0

  «موج روز» رادیو ایران می‌کوشد نگاهی تحلیلی به وقایع ایران و جهان داشته باشد

  بازخوانی اتفاقات روز پشت میکروفن رادیو

  این روزها برنامه‌ای با نام «موج روز» از رادیو ایران پخش می‌شود که در آن به مناسبت‌ها و مسائل روز ایران و منطقه پرداخته می‌شود.

  • 0

  دقایقی در استودیوی برنامه رادیویی «بفرمایید سیب»

  عصرهای پاییزی روی موج سلامت

  یکی از برنامه‌هایی که با رویکرد سرگرمی و آموزشی روی آنتن رادیو می‌رود، برنامه «بفرمایید سیب» شبکه سلامت است؛ برنامه‌ای که شنونده‌های خود را با موضوعات متعدد بهداشتی آشنا می‌کند و تلاش دارد نقش برنامه‌های رادیویی را در توسعه و ارتقای دانش سلامت، افزایش دهد.

  • 0

  فرزاد حسنی میزبان وحید تاج می‌شود

  برنامه موسیقی من با اجرای فرزاد حسنی فردا میزبان وحید تاج است. این برنامه ساعت 10 صبح پخش می‌شود و وحید تاج، خواننده جوان سنتی‌خوان در این برنامه از فعالیت‌ها و تجاربش می‌گوید.

  • 0

  غیبت «مهران دوستی» در رادیو طولانی می‌شود

  مدیر رادیو جوان درخصوص زمان بازگشت مهران دوستی به رادیو گفت: با توجه به اینکه این گوینده عمل باز قلب داشته‌ است، دو - سه ماهی طول می‌کشد تا دوره‌ی درمانی خود را طی کند.

  • 0

  معاون صدای رسانه ملی:

  رادیو از جایگاه ممتاز و برجسته‌ای در میان مخاطبان برخوردار است

  مراسم تقدیر از عوامل و دست اندرکاران برگزاری نخستین همایش نقش ماندگار رادیو در دوران دفاع مقدس با حضور محمدحسین صوفی معاون صدای رسانه ملی، جمعی از مدیران و کارکنان رادیو در سالن اجتماعات معاونت صدا برگزار شد.

  • 0

  دوازدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی با هدف توجه و آموزش به مداحان جوان برگزار می‌شود

  اهواز میزبان پیرغلامان حسینی می‌شود

  دوازدهمین اجلاس بین‌المللی تجلیل از پیرغلامان به همت معاونت صدای رسانه ملی و با دبیری ابراهیم طاهری، مدیرکل نغمات آیینی رادیو، بیست و سوم و بیست و چهارم مهرماه در اهواز برگزار می‌شود.

  • 0

  زندگی مولانا از رادیو نمایش پخش می‌شود

  داستان زندگی مولانا جلال الدین بلخی شاعر صاحب نام کشور از رادیو نمایش پخش می شود و از سوی دیگر مجله «پاورقی» عنوان برنامه ای است که به زودی در شبکه خبر منتشر می‌شود.

  • 2

  درخواست دعا برای سلامتی «مهران دوستی»

  حامد جوادزاده تهیه کننده رادیو و تلویزیون که صفحه مجازی اش در اینستاگرامش دنبال کننده های زیادی دارد طی پستی از مردم خواست برای سلامتی مهران دوستی حمدشفا بخوانند.