• فراری سواری برای فقرا

  نمی دانم چی شد که ما یک چرتی زدیم و یک مرتبه متوجه شدیم که ماشین های فراری قیمت هایشان چنان بالا رفته که برای سوار شدن به آنها باید چاه نفت داشته باشید.

 • مرسدس بنز W123؛ شبح جاده ها +عکس

  اندک زمانی پس از تعطیلات کریسمس سال 1976 بود که شرکت خودروسازی مرسدس بنز آلمان با نگاهی به موفقیت گسترده مدل W114 تصمیم گرفت تا مدل افسانه W123 را به خط تولید بفرستد.

 • عرضه خودروسازان قطره‌ چکانی شد

  گرانی ۲ میلیون تومانی خودروها

  رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان اتومبیل از عرضه قطره چکانی خودرو توسط شرکت‌های خودروساز خبر داد و گفت: در برخی خودروها قیمت‌ها تا دو میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

 • لامبورگینی 8 میلیارد تومانی

  بد نیست بدانید تنها 20 دستگاه از این خودروی خاص تولید می‌شود! در واقع این یک استراتژی شناخته شده در دنیای خودروسازی است که خودروسازان مطرح برای حفظ جایگاه خود و برجسته نگاه داشتن برخی محصولاتشان به کار می‌گیرند. اما نکته اینجاست که تولید محدود محصولات خاص توسط این دسته از خودروسازان معمولا به 50 یا صد‌دستگاه محدود می‌شود با این حال لامبورگینی دست به کار عجیبی زده و اعلام کرده تنها 20 دستگاه از سِنتناریو(Centenario) روداستر (خودروی روباز با یک ردیف صندلی) می‌سازد!

 • با قدرتمندترین ون‌های یدک‌کش جهان آشنا شوید

  10 خودروی همه‌کاره

  وقتی سخن از خودروهای یدک‌کش می‌شود، شاید ذهن‌تان سمت ون‌ها نرود؛ ولی ون‌های معرفی شده در این مقاله، ویژگی‌هایی دارند که حتی پیکاپ‌های بزرگ یا خودروهای شاسی بلند نمی‌توانند ارائه کنند.

 • بنتلی بنتایگا؛ قوی ترین شاسی بلند دنیا

  مدل دیزل این خودرو قوی ترین خودرو شاسی بلند دیزل دنیا محسوب می شود و مدل ینزینی آن یکی از قوی ترین ها در دنیاست به طوری که چند وقت پیش در یکی از تست های معتبر در جایگاهی بالاتر از شاسی بلند لوکس و قدرتمند مازراتی لوانته ایستاد.

 • باشگاه میلیاردی ها

  یازده سال پیش که پس از مدتی طولانی راه واردات خودرو به کشور باز شد انبوهی از خودروهای اروپایی و آسیایی خیابان های تهران و کلانشهر های کشور را به تسخیر درآوردند. اما واردات خودرو که قرار بود نسخه اطبا برای رقابت پذیری صنعت مونتاژ خودروی ایران باشد خود به دردی بی درمان تبدیل شد!