• ایران 10 به تهران آمد! +عکس

  با اتمام پلاک های 99 در روز شنبه، پلیس راهور از روز گذشته کار شماره گذاری خودروها با پلاک ایران 10 را در تهران آغاز کرد.

 • 7 خودروی خاص برای ماشین‌بازها

  انتخاب یک خودرو، آن هم در بازار محدودی مثل کشور ایران با قوانین و قواعد مختلفی مواجه است. بازار خودروی کشورمان محدودیت‌های بسیار زیادی دارد، اما برای داشتن یک انتخاب درست باید بدانید چه چیزی از خودروی جدیدتان می‌خواهید. خاص بودن، گزینه‌ای‌ است که برخی خریداران پیش از هرچیز به آن فکر می‌کنند! البته در بازار محدودی مثل ایران برای داشتن یک خودروی خاص باید رقم‌های چند صد میلیون تومانی بپردازید، ‌اما در ادامه سراغ خودروهای خاصی می‌رویم که با بودجه‌های نه‌چندان بالا قابل خریداری هستند. خودروهای فهرست پیش رو، کمتر از 100 میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شوند و البته در خیابان‌های کشور ما کمتر به چشم می‌خورند.

 • فراخوان گسترده بی‌ام‌دبلیو

  شرکت بی‌ام‌دبلیو با انتشار اطلاعیه ای تعداد 136 هزار دستگاه از خودروهای تولیدی‌اش را به خاطر نقص فنی سیستم سوخت‌رسانی به تعمیرگاه های مجاز فراخواند.

 • تقابل سری 6 بی‌ام‌دبلیو با 30‌سال اختلاف

  لذتی وصف نشدنی در یک خودرو بزرگ کوپه GT وجود دارد. این گونه خودروها نه تنها ارزان نیستند بلکه خیلی هم کارآمد نیستند و در واقع خرید یک چنین خودرویی هیچ چیزی به جز یک اتلاف پول نیست ولی در عین حال بسیار رضایت بخش است.

 • خودروی تسلا پرواز کرد!

  یک دستگاه خودروی تسلا در یک حادثه تصادف شدید پس بلند شدن تا ارتفاع ۹ متری زمین از روی یک مرسدس رد شد و به یک نمایشگاه خودرو برخورد کرد.

 • آزرا با مدل جدید به ایران باز می‌گردد؟

  این روزها برخی تصاویر از هیوندای آزرا نسل جدید منتشر شده است. حدود دو سه سال است که واردات هیوندای آزرا در نسل فعلی به بازار ایران ممنوع شده و تنها بحث حجم موتور این ممنوعیت را ایجاد کرده است.

 • کلکسیون خودرویی سلطان برونئی +عکس

  کلکسیونرهای مشهوری در سرتاسر جهان وجود دارند که علاقه‌ی وافری به خودرو داشته و انواع مختلف و گران‌قیمتی را نگهداری می‌کنند؛ اما بی‌تردید یکی از بزرگ‌ترین کلکسیون‌های خودرویی به سلطان برونئی حاج حسن البوکیاه تعلق دارد.

 • ترخیص خودروهای لوکس منتظر استاندارد

  رئیس سازمان فروش اموال تملیکی با اشاره به ضرورت کسب اجازه سازمان ملی استاندارد برای برگزاری مزایده خودروهای لوکس با رای دیوان عدالت اداری، گفت: پورشه‌های قاچاق، امحا نشده و صادر می‌شوند.

 • وقتی «منصوری» به بنتلی بنتایگا دستی می‌کشد

  گروه منصوری تیونر (آلمانی ـ ایرانی) از بایرن، روی خودروی بنتلی بنتایگا مدلall-terrain کار کرده و در نظر دارد از تازه‌ترین ابتکار خود با بدنه‌ای از جنس فیبر کربن در نمایشگاه محصولات ویژه خودروی جهان در لاس‌وگاس، نوادا SEMA که از 11 تا 14 آبان برگزار می‌شود، رونمایی کند.