• بازی آنلاین پین بورد

  در این بازی شما باید توپ های رنگی را به سمت توپ های همرنگ پرتاب کنید و امتیاز کسب کنید.بازی با ماوس انجام می شود.

 • بازی آنلاین پاراگلایدر

  بازی پاراگلایدر یه بازی بسیار جالب و سرگرم کننده است. شما باید پاراگلایدر را کنترل کرده و آن را از بین دایره های امتیاز رد کنید. باید مراقب باشید تا با پرندگان و همچنین موانع دیگر برخورد نداشته باشید. دستورالعمل: با کلیدهای جهت نمای کیبورد حرکت را آغاز کنید و بعد با گرفتن کلید Space پرواز کنید. حالا با کلیدهای جهت نما می توانید کنترل بازی را در دست بگیرید.

 • بازی آنلاین حرکات نمایشی با موتور

  در این بازی شما باید با سرعت از روی سکو پرش کنید و با حرکات نمایشی امتیاز کسب کنید و مهارت های خود را ارتقاء دهید. بازی با کلید های جهت نمای کیبورد و کلید های A , S , D انجام می شود.

 • بازی آنلاین پرتاب کاغذ

  در این بازی، شما باید کاغذها را داخل سطل آشغال بیاندازید البته وزش باد باعث می شود که این کار سخت گردد اما اگه تمام تلاشتون را بکنید می توانید موفق شوید.با استفاده از ماوس کاغذها رو به سمت مناسب پرتاب کنید.

 • بازی آنلاین مار و پله

  بازی مار و پله، یک بازی دو نفره است که برای همه شناخته شده است. در این بازی باید با تاس انداختن بتوانید به پایان راه برسید. هر کس زودتر به پایان خط برسد امتیاز بیشتری می گیرد.

 • بازی آنلاین فکری و مهارتی

  بازی فکری و مهارتی جالب به نام «Disappearing Path» برای کسانی که می خواهند قدرت تحلیل و تفکر خود را به چالش بکشند.با ساختن مسیر حرکت برای گوی و رساندن آن به پرچم، مرحله ها را گذرانده و بالاتر بروید. در مسیر رساندن توپ به پرچم اگر ستاره ها را نیز جمع آوری کنید. حواستان باشد این مسیری که با کلیک ماوس ساخته می شود متزلزل است و پس از چند ثانیه فرو میریزد، پس دقت و سرعت منطقی ای برای کشیدن مسیر به کار بگیرید. برای اجرای بهتر بازی از مرورگر IE استفاده شود.

 • بازی آنلاین جام جهانی 2014

  بازی آنلاین جام جهانی 2014 برای کاربران عزیز آماده شده است. تیم ملی فوتبال ایران در این بازی ها با تیم​های آرژانتین، نیجریه و بوسنی هرزگوین همگروه شده است.توسط ماوس و با تنظیم درجه، توپ را به دروازه حریف شوت کنید.

 • بازی آنلاین رالی

  در این بازی شما باید زودتر از حریفان خود به خط پایان برسید و قهرمان رالی بشوید و با کسب امتیاز، ماشین های مسابقه جدید برای خود بخرید.

 • بازی آنلاین تتریس

  در این بازی شما باید اشکال را بر روی هم بدون فاصله قرار دهید و امتیاز کسب کنید.بازی با کلیدهای جهت نمای کیبورد انجام می شود.

 • بازی آنلاین کامیون سواری

  تمام تلاشتان را در بازی کامیون سواری بکنید تا بتوانید بدون برخورد با ماشین های دیگه به خط پایان بازی برسید. مراقب باشید تا ماشین هایی که از همه جهت ها میان با شما برخورد نکنند.ماوس رو به جلو بکشید تا کامیون به سمت جلو برود. ماوس رو به عقب بکشید تا کامیون سرعتش کم شود. با موس هم می تونید جهت رو کنترل کنید.

 • بازی آنلاین آی جی آی

  بازی آنلاین «آی جی آی» یک بازی اکشن است که شما باید به سرباز کمک کنید تا تمام نیروهای دشمن را نابود کند. به شما اسلحه هایی داده می شود که می توانید از آنها استفاده کنید. با استفاده از کلیدهای «w , a , s , d» حرکت کنید. با کلیک چپ ماوس شلیک کنید. برای حرکت بین اسلحه ها از کلیدهای 1 تا 4 استفاده کنید.