• روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) اعلام کرد

  رزمندگان حاضر در عملیات های اخیر علیه ضد انقلاب سالم هستند

  روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای با موهوم خواندن ادعای یکی از گروهک‌های تروریستی ضد انقلاب مبنی بر به شهادت رساندن تعدادی از رزمندگان قرارگاه در عملیات‌های اخیر شمال غرب کشور، تصریح کرد : به نظر می‌رسد مزدوران دست نشانده استکبار در پی ناکامی های اخیر دچار توهم شده اند.

 • سنگ‌نگاره‌های تاج‌ستانی اردشیر از جهانی شدن باز می‌مانند

  اوضاع اسفبار سنگ‌نگاره‌های ساسانی

  سنگ‌نگاره تاج ستانی اردشیربابکان که بخشی از پرونده شهرستان پیروزآباد و محور ساسانی پارس برای ثبت جهانی در سازمان یونسکو است در بدترین شرایط نگهداری و حفاظتی به سر می‌برد و روزگار اندوه باری را سپری کرده و در صورت ادامه این روند، روز به روز به مرگ نزدیک‌تر خواهد شد.

 • دستگیری آدم‌ربایان کودک آزادشهری

  فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: کودک 4 ساله که به‌علت درگیری‌های طایفه‌ای در شهرستان آزادشهر ربوده شده بود، با تلاش مأموران انتظامی سالم از دست آدم‌ربایان نجات یافت.

 • از سوی پزشکی قانونی

  تجاوز به دختر افغانستانی در خمینی شهر تایید شد

  رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در خصوص نتایج آزمایشات در مورد پرونده پزشکی کودک آزاری دختر افغانستانی در خمینی شهر اصفهان گفت: در آزمایشات انجام شده موضوع تجاوز به دختر افغانستانی در خمینی شهر اصفهان تایید شد.

 • مردم را با امکانات و تهدیدات محیط‌‌‌زیست آشنا کنیم

  آموزش؛ نقطه عزیمت به گردشگری پایدار

  معرفی نکردن مناطق بکر و آسیب‌پذیر به‌عنوان یک راه‌حل برای جلوگیری از تخریب محیط‌زیست، اگرچه می‌تواند انتخاب یک عده برای محافظت از دارایی‌های طبیعی کشور باشد، اما در عمل و به‌واسطه گسترش شبکه‌های اجتماعی و افزایش چشمگیر سرعت انتقال اطلاعات، فاقد کارایی خواهد بود.

 • کمپین‌های سلبی با اثر کوتاه‌مدت مشکل را حل نمی‌کند

  جمعیت گردشگران،‌مدیریت و کنترل شود

  روز جهانی محیط‌زیست را در حالی پشت سر گذاشتیم که جلوگیری از آلودگی پلاستیکی از سوی سازمان ملل متحد به‌عنوان شعار امسال انتخاب شده بود. در بیانیه این سازمان به صراحت بر نقش چهره‌ها، سیاسیون و فضای مجازی در ترویج فرهنگ عدم استفاده از مواد پلاستیکی تجدیدناپذیر تاکید و از آنها برای حضور در این عرصه دعوت شده است؛ به این معنا که افراد مورد توجه در جامعه می‌توانند به‌تنهایی به رسانه‌ای برای ترویج رفتارهای صحیح بدل شوند و با انتشار عکس و ویدئو در راستای تحقق این شعار تلاش کنند.

 • گزارش جام‌جم از راه‌اندازی کمپین «#لوکیشن _نزنیم»

  توسعه گردشگری یا تخریب محیط‌زیست؟

  «چه منطقه بکر و زیبایی!... اینجا را به دیگران معرفی بکنیم یا نکنیم؟!» این جمله‌ای است که این روزها از زبان بسیاری از هموطنان می‌توان شنید؛ کسانی که علاوه بر توجه به جاذبه‌های گردشگری کشور، دغدغه حفظ محیط‌زیست و طبیعت این مناطق را هم دارند و با توجه به تخریب‌های روزافزونی که در طبیعت این سرزمین رخ داده و در حال رخ دادن است، به این نتیجه رسیده‌اند که پنهان ماندن مناطق بکر و آسیب‌پذیر و کمتر شناخته شده، بهترین راه در امان ماندنشان از آسیب‌ها و تخریبات گسترده است.