• سک کشی با سلاح شکاری

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی خرمشهر از معدوم کردن یک قلاده سگ وحشی پس از حمله به مردم و مجروح کردن دو نفر در این شهر خبر داد.

 • رئیس بنیاد نخبگان خوزستان خبر داد:

  اولین «استارتاپ» تخصصی ریزگردها

  رئیس بنیاد نخبگان خوزستان از برنامه‌ریزی برای برگزاری اولین «استارتاپ ویکند» ملی تخصصی ریزگردها با همکاری جهاد دانشگاهی خبر داد.

 • خوزستانی‌ها به کم‌کاری درباره ریزگردها معترضند

  هنوز یک هفته از آغاز سال تحصیلی نگذشته، مدارس و دانشگاه‌های اهواز تعطیل شد؛ روز گذشته و به دلیل هجوم گردوغبار به این شهر و نفسگیر شدن هوایش. هجوم گردوغبار به خوزستان چندسالی است به موضوعی معمول تبدیل شده و دیگر فصل گرم و سرد نمی‌شناسد؛ سرزده می‌آید و پیاپی، تا جایی که نه سلامت برای ریه‌های مردم نجیب و خونگرم این خطه جنوبی باقی گذاشته و نه اعصاب و روز خوش. آخرین بارش هم مرداد و شهریور گذشته بود که با گرمای زیاد هوا و شرجی همراه شد و امان هموطنان خوزستانی را برید و حال، از روز گذشته دوباره خود را به آنان تحمیل کرده است. با جواد کاظم نسب الباجی، نماینده مردم اهواز در این خصوص به گفت‌وگو نشسته‌ایم که در زیر می‌آید.

 • گرد و غبار مدارس خوزستان را تعطیل کرد

  مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان از تعطیلی کلیه مدارس مقطع ابتدایی و متوسطه و کلیه دانشگاه‌های استان خوزستان در نوبت بعد از ظهر امروز به دلیل شدت پدیده گرد و غبار خبر داد.

 • معاون شرکت ملی حفاری ایران خبرداد:

  159 هزار متر حفاری برای نفت و گاز

  معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از تحقق 159 هزار متر حفاری چاه‌های نفت و گاز در نیمه نخست سال جاری در مناطق خشکی و دریایی کشور به وسیله ناوگان این شرکت خبر داد.

 • 102 مدرسه برکت در خوزستان

  مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان از افتتاح و نوسازی ده‌ها مدرسه و کلاس درس با همت «بنیاد برکت» در مناطق مختلف استان خبر دارد.

 • رونمایی از کتاب تاریخ آبادان

  همزمان با هفته دفاع مقدس و به مناسبت گرامی داشت سالروز شکست حصر آبادان، کتاب «تاریخ آبادان» با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر آبادان و علاقه مندان به هنر رونمایی شد.