• چگونه 31 روز باقیمانده تا کنکور را در آرامش سپری کنیم؟

  6 گام آرامش بخش تا کنکور

  جای سوزن انداختن نیست، تمام میز و نیمکت‌های کتابخانه به قرق دانش‌آموزان درآمده است، طبقه بالا، پایین، محوطه بیرونی، پستو و راهروها، هر جایی که دنج و ساکت است، مکانی شده برای پشت کنکوری‌ها، روزشمار کنکور به سرازیری رسیده است، فقط 31 روز.

 • هوشمندترین شهرهای بزرگ دنیا و جایگاه تهران + عکس

  شهرهای بزرگ دنیا در مسیر هوشمندسازی از یک نقشه راه مشترک چهار مرحله ای بهره می برند که البته بر اساس اولویت بندی ها و نیازسنجی هایشان هرکدام در این مسیر حرکت می کنند و شاید برایتان جالب باشد که بدانید چگونه در این مسیر قرار گرفته اند و چه گام‌هایی برداشته‌اند؟

 • اعلام جدیدترین تغییرات کنکور ۹۸

  رئیس سازمان سنجش گفت: با توجه به تغییر نظام آموزشی، برای کنکور سال ۹۸ دو نوع و سری سوال برای داوطلبان نظام قدیم پیش دانشگاهی و نظام جدید (۳،۳،۶) طراحی می شود.

 • صفر تا صد فروش مدرک تحصیلی در حاشیه دانشگاه تهران

  بفرمایید دکترای خیابانی

  در خیابان انقلاب جایی که به پایان‌نامه و مدرک تحصیلی چوب حراج می‌زنند، مدرک دکترا با استعلام بین 60 تا 80 میلیون تومان آب می‌خورد. در حالی که اگر در دانشگاه‌های غیردولتی قصد تحصیل داشته باشید، هزینه کمتری برایتان دارد، البته مدرک معادل یا مدارکی که بدون ریز نمرات باشد، ارزان‌تر است و برای دریافت آن باید حدود پنج میلیون تومان هزینه کنید.

 • خبری خوش برای دانش آموزان خارجی

  رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش گفت: ۴۶۳ هزار دانش‌آموز اتباع خارجی در مدارس ایران تحصیل می‌کنند که از این تعداد ۴۳۳ هزار نفر، دانش‌آموزان اتباع افغانستانی هستند.

 • مشاور عالی سازمان سنجش خبر داد؛

  امشب آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی در سال ۱۳۹۷ ساعت ۲۴ امشب دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه پایان می پذیرد.

  • آموزش
 • مشاور عالی سازمان سنجش خبر داد؛

  برگزاری آزمون استخدامی در تیر ماه

  مهلت ثبت‌ نام در پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی در سال ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت به پایان می رسد. این آزمون تیرماه ۹۷ برگزار خواهد شد.

 • جام‌جم از بلاتکلیفی دانش‌آموختگان بورسیه گزارش می‌دهد

  «بورسیه‌های خانه‌نشین » را دریابید

  از 29 آبان سال گذشته که خبرگزاری‌ها از بسته شدن پرونده دانشجویان بورسیه خبر دادند، شش ماه تمام می‌گذرد و برای آنها هنوز هم در برهمان پاشنه می‌چرخد و هیچ چیز تغییر نکرده است! بلاتکلیفی مثل قبل روی سرشان سایه دارد و روزهایشان بی‌هیچ خبر جدیدی به هفته می‌رسد و هفته‌هایشان به ماه. هنوز هم تصویری روشن از آینده پیش رویشان نیست و خانه‌نشینی سرنوشت اجباری خیلی‌ هایشان شده است.