• جزئیات انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۷

  جزئیات انتخاب کدرشته‌های تحصیلی برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌ در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ اعلام شد.

 • گزارش تحلیلی جام جم از دلایل و پیامدهای جنایت اخلاقی در یک مدرسه تهران

  همه ما مقصریم

  وزیر اسمش را گذاشت جنایت تلخ و شرم‌آور، او گفت متاثر است و بازرس ویژه‌اش، پرونده را با جدیت دنبال می‌کند،‌ بطحایی اضافه کرد که گزینش و نظارت بر معلمان سختگیرانه می‌شود. وزیر آموزش و پرورش به رسم بیشتر وزرا و مسئولان ارشد کشور به‌جای استفاده از رسانه جمعی در توییتر موضع می‌گیرد، این‌بار موضع‌گیری‌اش از جنس همدردی با افکارعمومی بود،‌ او می‌خواست روی یک داغ مرهم بگذارد. این همدردی اما دل کمتر کسی را خنک کرد چون آموزش و پرورش خودش باید پاسخگو باشد به خاطر همه قصورها، همه تساهل‌ها و همه انتخاب‌های اشتباهش.

 • چگونه اینترنت را برای فرزندمان امن کنیم؟

  آگاهی والدین از مهارت‌های زندگی و نحوه تربیت فرزندان، موجب ارتقای سطح آگاهی افراد خانواده شده و به نوعی باعث نزدیکی فرزندان به والدین می‌شود. بزه‌های اتفاق افتاده در فضای مجازی، اکثرا به علت آگاهی نداشتن والدین از خطرهای اینترنت و فضای مجازی برمی‌گردد.

 • ثبت‌ نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد از ۲۰ خرداد

  بر اساس بخشنامه اجرایی نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال اول ۹۸-۹۷ که به روسای واحدها، مراکز آموزشی و سازمان سما دانشگاه ابلاغ شده، مهلت ثبت‌نام نقل و انتقالات این دانشگاه از ۲۰ خرداد آغاز می‌شود.

 • چگونه 31 روز باقیمانده تا کنکور را در آرامش سپری کنیم؟

  6 گام آرامش بخش تا کنکور

  جای سوزن انداختن نیست، تمام میز و نیمکت‌های کتابخانه به قرق دانش‌آموزان درآمده است، طبقه بالا، پایین، محوطه بیرونی، پستو و راهروها، هر جایی که دنج و ساکت است، مکانی شده برای پشت کنکوری‌ها، روزشمار کنکور به سرازیری رسیده است، فقط 31 روز.