• دیدار مسئولان و سفیران وزارت خارجه با رهبر انقلاب

  عکاس: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

  وزیر و مسئولان وزارت امور خارجه و سفرا و رؤسای نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور، صبح امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار سفیران، کارداران و مسئولان وزارت امور خارجه:

  تصور حل مشکلات از راه مذاکره یا رابطه با آمریکا خطایی واضح است

  رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار سفیران، کارداران و مسئولان وزارت امور خارجه، تأمین و حفظ منافع ملی به معنای حقیقی را هدف اصلی سیاست خارجی خواندند و با بیان بایدها و نبایدهای دیپلماسی در نظام اسلامی افزودند: می توان با روحیه صحیح انقلابی و دیپلماسی هوشمندانه و هدفمند، روابط خارجی را گسترش داد و عناصر قدرت نظام را به پشتوانه ای برای دستاوردهای سیاسی و دیپلماسی تبدیل کرد.

 • سفرا و مسئولان وزارت امور خارجه با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند +عکس

  حضرت آیت‌ الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) با وزیر امور خارجه و مدیران این وزارتخانه، سفیران و روسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور در دیدار کردند.

 • گزیده توصیه‌های رهبر انقلاب در دیدار اعضای هیات دولت

  باید این‌گونه باشید

  یکشنبه هفته گذشته، رهبر انقلاب با هیأت دولت برای حل مشکلات اقتصادی کشور جلسه‌ای برگزار کردند. در این جلسه، رهبر انقلاب، شرایط و اقداماتی که در این مقطع زمانی، دولت باید انجام دهد را برشمردند.

 • سیاست شیطانی «معامله قرن» هرگز تحقق پیدا نخواهد کرد (فیلم)

  امریکایی‌ها نام سیاست شیطانی خود درباره فلسطین را «معامله قرن» گذاشته اند اما بدانند که به فضل الهی، این معامله قرن هرگز محقق نخواهد شد و به کوری چشم دولتمردان امریکا، قضیه فلسطین از یادها نخواهد رفت و قدس پایتخت فلسطین باقی خواهد ماند.

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران حج امسال:

  سیاست شیطانی آمریکا درباره فلسطین هرگز محقق نخواهد شد

  رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار دست اندرکاران حج امسال، حج را مظهر آمیختگی «معنویت و سیاست» و مهمترین ویژگی آن را اجتماع مسلمانان در زمان و مکان مشخص دانستند و گفتند: حج واقعی حجی است که از یک طرف همراه با برائت از مشرکین باشد و از طرف دیگر زمینه ساز وحدت و همدلی و یکصدایی مسلمانان شود.

 • هم‌اکنون در حال برگزاری است؛

  دیدار کارگزاران حج با رهبر معظم انقلاب اسلامی +تصاویر

  در آستانه‌‌ ایام حج ابراهیمی و آغاز اعزام حجاج بیت‌الله‌الحرام به سرزمین وحی، دست اندرکاران و کارگزاران حج کشورمان، صبح امروز (دوشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 • تشکر هیات دولت از بیانات رهبری

  هیات دولت با تشکر از بیانات صریح و امیدبخش رهبر انقلاب در حمایت از دولت، تاکید کرد: با تمام توان برای حل مشکلات مردم، ادامه مسیر رشد و آرامش اقتصادی کشور تلاش می کنیم.

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی:

  لزوم تهیه نقشه راه اقتصاد کشور؛ مردم باید احساس آرامش و ثبات کنند

  رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت برگزار شد، با تأکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزیِ مسئولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پر شتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

 • دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت با رهبر انقلاب

  عکاس: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت با تأکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با کار و تلاش شبانه‌روزیِ همه‌ی مسئولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات مقابله با نقشه‌های دشمن در مقطع کنونی را برشمردند.

 • صبح امروز؛

  رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت با رهبر انقلاب دیدار کردند +تصاویر

  حضرت آیت‌ الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت با تأکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با کار و تلاش شبانه‌روزی همه مسئولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات مقابله با نقشه‌های دشمن در مقطع کنونی را برشمردند.

 • رهبر انقلاب: مسئله‌ گوهرشاد مسئله‌ مظلومی است (فیلم)

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از پایان شعرخوانی محمدحسین ملکیان گفت: ایشان [شاعر] مسئله‌ گوهرشاد را که در سال ۱۳۱۴ اتفاق افتاده، به‌خوبی به شعر درآورده. مسئله‌ گوهرشاد مسئله‌ مظلومی است که بعد از انقلاب هم به آن نپرداختیم.