jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۴۰۱۹۵ ۱۱ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۴:۴۹

دختر سارقی که در مراسم تشییع جنازه استاد داوود رشیدی از شرکت کنندگان در مراسم گوشی تلفن همراه سرقت کرده بود، پس از دستگیری به هفت سرقت در مراسم تشییع اعتراف کرد.

جیب بری دختر 28 ساله در مراسم تشییع جنازه داوود رشیدی +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از میزان،ساعت 10 هفتم شهریور و از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 ، شناسایی یک سارق جیب بر در محل برگزاری مراسم تشییع پیکر استاد داوود رشیدی در خیابان استاد شهریار – روبروی تالار وحدت ، به کلانتری 129 جامی اعلام شد.

با توجه به برگزاری مراسم تشییع جنازه استاد داوود رشیدی از مقابل تالار وحدت و حضور گشت کلانتری 129 جامی در محل انجام مراسم، بلافاصله گزارش تماس شهروندان مبنی بر شناسایی سارق جیب بر در میان جمعیت حاضر در مراسم به مأمورین حاضر در مراسم اعلام و مأموران کلانتری 129 جامی ضمن شناسایی یکی از شهروندان ( فرد تماس گیرنده با 110 ) و راهنمایی وی اقدام به شناسایی خانم جوانی حدودا 28 ساله کرده، او را تحت مراقبت نامحسوس پلیسی قرار داده تا نهایتا این خانم جوان را در حین سرقت گوشی تلفن همراه دستگیر می کنند.

در زمان دستگیری سارق جیب بر و بازرسی کیف همراهش، تعدادی گوشی تلفن همراه مسروقه کشف می شود.

متهم در همان اعترافات اولیه به سرقت تمامی گوشی های تلفن همراه از تعدادی از شهروندان حاضر در مراسم تشییع استاد رشیدی اعتراف و در ادامه تعداد 7 نفر از شکات، در همان محل دستگیر متهم شناسایی و جهت طرح شکایت به کلانتری 129 دعوت شدند.

با توجه به اعتراف صریح متهمه به انجام جیب بری و شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان، پرونده مقدماتی با موضوع جیب بری تشکیل و متهمه به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 11 تهران، برای انجام تحقیقات در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

در همان تحقیقات اولیه، پریسا 28 ساله به عنوان یکی از مجرمان سابقه دار در زمینه جیب بری با بیش از 7 فقره سابقه دستگیری به اتهام سرقت به شیوه جیب بری شناسایی شد.

همچنین با توجه به کشف گوشی های تلفن همراه متعلق به تعدادی از شکات و شناسایی مالباختگان در همان محل سرقت ، هماهنگی های لازم با بازپرس پرونده انجام و گوشی های مسروقه به صاحبان آنها تحویل داده شد.
سرهنگ کارآگاه حمدالله علیزاده، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: تحقیقات از متهم پرونده در مراحل مقدماتی قرار داشته اما با توجه به شواهد و دلایل پرونده، اعتراف صریح متهمه به انجام سرقت به شیوه جیب بری، شناسایی تعدادی از شکات پرونده، سوابق متعدد متهمه در ارتکاب سرقت به شیوه جیب بری و به جهت شناسایی سایر شکات و مالباختگانی که توسط متهمه مورد سرقت قرار گرفتند، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام قضایی صادر شده است. از شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر این متهم شدند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در میدان حـر – خیابان 12 فروردین مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۱
بلوچی هستم خدا می دونه این خانوم دیگه چرااین كاررومی كرده
۰
۰
كسانق
-
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۱
وقتی از كار خلاف از هر نوعی چه دزدی ،چه خلافهای دیگه باخبر میشیم ناراحت میشیم اوج ناراحتی وقتی هست كه یك خانم دست به خلاف و دزدی میزنه
۰
۰
عادل
-
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۱
اگه حالا جیب فقیر فقرا را زده بود خوب صورتشو شطرنجی میكردید.
۰
۰
سامان
-
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۱
چهره همه كسایی كه اختلاس كردن رو هم همینطوری نشون بدید خب.
چرا برای اونا میگن ب.ز و.... ؟؟؟ آبروی اونا مهمتره؟
۰
۰
فوژان
-
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۱
صورت اختلاس گرا رو هیچوقت ندیدیم و اسمشون رو نمیشنًیم جز یكی دوتا از مهره های بازیجه رو اونوقت صورت یه زن جیب بر رو راحت نشون میدن
۰
۰
محمد.. شریف
-
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
طفلك.. مال خر ها را بگو.. منتظر پارتی جدید بودن تا بز خری كنن. و یه لقمه نون حلال ببرن خونه.
۰
۰
مالباخته
-
۰۳:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
از طایفه فیوج هست
۰
۰
محمدامین
-
۰۳:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
چطور به خودتان اجازه دادید كه تصویر این خانم رانشان دهید ایشان نه حقوق نجومی گرفته نه حق فراغت نه دكل نفتی دزدیده نه اختلاس كرده جرم ایشان فقط نداریست فقر از هردر وارد شود ایمان خارج میشود معلوم نیست اگر من وشما جای این خانوم میبودیم كه تن وروحمان زیر چرخ دنده فقرنداری له شود دست به همین كارمیزدیم یانه. بهرحال نمیشود تقصبرهارا گردن این خانم انداخت وهیج جای ملامت وسرزنشی وجودندارد سرزنش لایق كسانیست كه بانی این فقر ونداری هستند واقعا این خانوم به ۲۸ساله ها می خوره؟
از بس طعم فقر را چشیده هركس این تصویررا می بینه فكر میكنه چهل سالشه
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
بابا یكی زدی ..دو تا زدی ... سه تا بزن!چه خبره هفت تا!
۰
۰
محمد
-
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
چرا به این راحتی عكس ایشون رو رسانه ها پخش میكنند ولی دزدیهای كلان میلیاردی رو حتی اسمشون رو مردم نمیفهمند تو این مملكت هر چی دزدی كلان داشته باشی اجر و منزلتت از همه بیشتره و آبروت حفظ میشه.
۰
۰
ذد هال
-
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۳
این 28 سالشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰