jamejamsima
سیما چهره کد خبر: ۸۱۰۲۳۹ ۳۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۱

وقتی سال قبل خبر همراهی تعدادی از هنرمندان با سرپرستی سید جواد هاشمی برای حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی منتشر شد، بسیاری این گونه مسافرتها را نوعی ریخت و پاش دانستند. با این حال این همراهان هنرمند عزمشان را جزم کرده بودند که برای تیم ملی کشورشان سنگ تمام بگذارند! و این شد که بی توجه به این انتقادات، راهی برزیل شدند.

سام درخشانی: ببخشید که پارسال به برزیل رفتم
سام درخشانی بازیگر تلویزیون از جمله چهره هایی بود که در آن روزها خوشحال و خندان برای انجام وظیفه اش جهت حمایت از تیم ملی به برزیل رفت اما حالا و حدوداً یک سال بعد از آن همراهی، به صراحت اعلام می کند که سفرش به برزیل اشتباه بوده است. سام درخشانی در صفحه اجتماعی اش در بخشی از دلنوشته ای که بیشتر به اعترافاتش بابت حضور در برخی کارهای بی کیفیت، شباهت دارد آورده است: از رفتن به جام جهانی و در نهایت بیرون اومدن اون مستندها که اعتقاد دارم در حد واندازه هیچ کدوم از همراهانم نبود، بسیار پشیمانم و از همه عزیزان بابتش عذر خواهی می کنم. (خبرآنلاین به نقل از رسالت)
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر