jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۴۶۲۸۰ ۱۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۸:۴۱

برنامه «بعضیا» با اجرای سیدعلی ضیا این هفته میزبان بابک حمیدیان بازیگر مطرح سینما و تلویزیون است.

بابک حمیدیان فردا مهمان برنامه «بعضیا»

ضیا در برنامه فردا یکشنبه ۱۶ آذر، همزمان با روز دانشجو در گفتگو با حمیدیان به عنوان کسی که در عرصه کاری خود جریان‌ساز بوده، «بعضیا» را روی آنتن می برد. حمیدیان با ایفای نقش شهید اصغر وصالی در فیلم سینمایی «چ» خوش درخشیده است و در جشنواره فیلم فجر امسال نیز پرکارترین بازیگر مرد به حساب می‌آید.

تاک شو شبانه «بعضیا» در هر قسمت می‌کوشد زوایای دیگری از زندگی شخصی و شغلی افراد جریان ساز را با گفتگوهایی چالشی کشف کند. ضیاء پیش از این، در قسمت‌های قبلی میزبان علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال، حمید سوریان نابغه کشتی، داریوش فرضیایی معروف به عمو پورنگ، مسعود ده نمکی کارگردان، محمد موسوی والیبالیست، سردار طلایی نائب رییس شورای شهر، مهرداد بذرپاش نماینده مجلس، احسان حدادی پرتاب‌گر دیسک و نادر قاضی پور نماینده مجلس بوده است.

«بعضیا» با اجرای سیدعلی ضیاء ساعت ۲۲:۳۰ یکشنبه ۱۶ آذر به مدت ۷۰ دقیقه از شبکه سه روی آنتن می‌رود. (روابط عمومی بعضیا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر