jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۰۷۶۲۵ ۲۹ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۱

دو زن خدمتکار که پس از خوراندن غذای مسموم به زن سالخورده او را بی‌هوش و یکصد میلیون تومان اموالش را سرقت کرده بودند، تحت ‌تعقیب پلیس قرار گرفتند و یکی از آنها دستگیر شد.

همدستی 2 زن خدمتکار در سرقت 100 میلیونی

به گزارش جام‌جم، چندی پیش زن سالخورده‌ای با حضور در شعبه دهم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 5 تهران از دو خدمتکار خانه‌اش به اتهام سرقت با خوراندن غذای مسموم شکایت کرد.

شاکی گفت: به دلیل بیماری و کهولت سن، از یک مرکز خدماتی درخواست خدمتکار خانگی کردم و پس از آن دو زن جوان به خانه آمده و یکی از آنها نظافت خانه را برعهده داشت و دیگری از من نگهداری می‌کرد.

شاکی افزود: یک روز با خوردن غذایی که یکی از خدمتکار‌ها پخته بود حالم بد شد، با دخترم تماس گرفتم و او مرا به بیمارستان منتقل کرد و هر دو خدمتکار در خانه ماندند. در بیمارستان پزشکان بیماری مرا مسمومیت غذایی تشخیص دادند و پس از چند روز وقتی از بیمارستان به خانه بازگشتم متوجه شدم به نظافت خانه رسیدگی نشده است و از دو زن خدمتکار نیز خبری نیست.

شاکی یادآور شد: دخترم با ظنین شدن به اوضاع با مرکز خدماتی مربوط تماس گرفت و سراغ دو زن خدمتکار را گرفت که آنها گفتند این دو زن چند روز است به دفتر شرکت نیامده‌اند و تلفن‌هایشان نیز خاموش است. با شنیدن این موضوع من و دخترم به دو زن خدمتکار ظنین شدیم.

وی گفت: فرزندم به جستجو در میان وسایل خانه پرداخت و متوجه شد چند قلم از اشیای قدیمی، همراه مقادیری پول، طلا و جواهر و چند عدد تابلوی نقاشی گرانقیمت به ارزش یکصد میلیون تومان سرقت شده است.

با تشکیل پرونده و دستور بازپرس انصاری، دو زن خدمتکار تحت‌ تعقیب پلیس تهران قرار گرفتند و جستجو برای دستگیری آنها آغاز شد. سرانجام دو روز پیش ماموران مخفیگاه یکی از این دو زن فراری را به دست آورده و او را دستگیر کردند.

متهم با انتقال به پلیس آگاهی گفت: من و دیگر زن خدمتکار در آمد و رفت به خانه مالباخته متوجه شدیم او اموال قیمتی و طلا در خانه‌اش نگهداری می‌کند. بنابراین نقشه دزدی از خانه‌اش را کشیده و با ریختن دارو در غذای زن سالخورده، او را بی‌هوش کردیم.

وی اضافه کرد: با همدستم اموال او را سرقت کرده و قرار شد اموال نزد او باقی بماند تا چند روز دیگر آن را تقسیم کنیم، اما همدستم مرا فریب داد و تمام اموال سرقتی را با خود برد و سر من هم کلاه گذاشت.

در پی اعتراف زن خدمتکار و قرار قانونی برای وی، جستجو برای دستگیری دیگر زن خدمتکار ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: