jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۶۸۸۸۲۰ ۰۵ تير ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۴

وزیر خارجه ایران گفت که ممکن است طرف مقابل با زیاده خواهی مانع توافق جامع هسته‌ای شود که در آن صورت مانع به بن بست رسیدن مذاکرات برای دنیا مشخص خواهد شد.

ممکن است طرف مقابل با زیاده خواهی مانع توافق جامع هسته‌ای شود

«مارسلینو مدینا گونزالس» قائم مقام وزیر روابط خارجی کوبا که به تهران سفر کرده است، با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

محمد جواد ظریف در این دیدار بر تداوم همکاری‌های دو کشور در حوزه روابط دو جانبه و عرصه بین‌المللی تاکید کرد و از مواضع کوبا در حمایت از حق انرژی صلح آمیز هسته‌ای کشورمان تشکر و قدردانی کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در خصوص مذاکرات هسته‌ای بین جمهوری اسلامی ایران و گروه 1+5 تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران آماده رسیدن به راه حل است و در این رابطه پیشنهادهای معقولی را ارائه داده است اما ممکن است طرف مقابل با زیاده خواهی مانع توافق شود که در آن صورت مانع به بن بست رسیدن مذاکرات برای دنیا مشخص خواهد شد.

«مارسلینو مدینا گونزالس» قائم مقام وزیر روابط خارجی کوبا نیز در این دیدار از فعالیت‌ها و تلاش‌های جمهوری اسلامی ایران به عنوان رئیس کنونی جنبش عدم تعهد تشکر کرد و افزود: ایران در شرایط پیچیده و بغرنج کنونی در عرصه بین‌المللی به خوبی جنبش عدم تعهد را مدیریت کرده است. وی بر تداوم همکاری نزدیک دو کشور در مجامع بین‌المللی تاکید کرد.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس سیاسی - یادداشت بیشتر
تفاوت ما با آنها

تفاوت ما با آنها

آنها همین چند وقت کتابشان را در جهان به بیست زبان پخش کردند و چند میلیون از روی آن چاپ کردند که در عصر «انسان خداگونه» هستیم و هوش مصنوعی و دیگر فناوری‌ها چنان کرده که «انسان، مهار خلقت را به دست گرفته است.»

سرویس سیاسی - گفتگو بیشتر
سرویس سیاسی - پیشنهاد سردبیر بیشتر
سرویس سیاسی - پیشخوان بیشتر