jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۴۹۲۶ ۲۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۰۱

شکست تحقیر کننده میلان مقابل آتلتیکو

سیدروف: ناامید شدیم

میلان برای جبران شکست یک بر صفر دیدار رفت به مادرید رفته بود اما چهار گل دیگر خورد تا به بدترین شکل از لیگ قهرمانان خداحافظی کند.

سیدروف: ناامید شدیم

سایت جام جم ورزشی - دیدار برگشت آتلتیکو مادرید و میلان با نتیجه چهار بر یک به پایان رسید. با این شکست روزهای بد و تیره و تار میلانی ها ادامه پیدا کرد اما در مقابل آتلتیکو که هم در لالیگا و هم در لیگ قهرمانان خوب نتیجه می گیرد به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان راه یافت.

سیمئونه: برای قهرمانی شانس داریم

دیه گو سیمئونه سرمربی آتلتیکو مادرید پس از پیروزی بزرگ تیمش از شانس قهرمانی تیمش در اروپا گفت. وی پس از بازی اظهار داشت: نتیجه خیلی عالی بود و من خیلی خوشحال هستم. آتلتیکو مادرید مدام در حال پیشرفت است. عالی شروع کردیم اما سپس وقتی میلان فشار بیشتری به ما وارد کرد، دچار مشکل شدیم. قبل از اینکه میلان گل بزند 10-12 دقیقه بدون توپ بودیم.

وی ادامه داد: به هر حال بازیکنانم در نیمه دوم عالی بودند. در نیمه اول خونسردی و آرامش لازم برای حفظ و کنترل بازی را نداشتیم. می‌دانستیم از سمت راست عالی کار خواهیم کرد. خلاف این به خاطر حضور روبینیو در سمت دیگر رخ داد. از زمانی که توپ را از دست دادیم، می‌دانستیم که میلان می‌تواند روی ضدحملات گل بزند. بین دو نیمه شرایط خوبی نداشتیم. به هر حال کسب نتیجه چهار بر یک آن هم در لیگ قهرمانان اروپا خیلی عالی است. ما باید به ادامه لیگ و قهرمانی در اروپا فکر کنیم. این کار از مادرید برمی آید.

سیدروف: همه ما ناامید هستیم

کلارنس سیدروف سرمربی میلان نیز پس از شکست سنگین تیمش گفت که همه بازیکنان و مربیان میلان پس از این شکست ناامید شده اند.

وی با بیان اینکه میلان در برخی دقایق از تیم مادریدی برتر بود گفت: پس از گل دوم می‌توانستید ببینید که تیم از لحاظ روانی تلاش زیادی کرد تا بازی به تساوی بکشد. اما واقعا شرایط ناامید کننده بود و این هیچ چیز نمی توانست درد ما را تسکین بدهد.

وی ادامه داد: مطمئنا لیگ قهرمانان هدف بزرگی برای ما و از لحاظ اقتصادی برای باشگاه بود. در دور رفت عالی بازی کردیم و در نیمه اول شب گذشته نشان دادیم که می‌توانستیم همگام با اتلتیکو پیش برویم اما نتوانستیم در تمام مسابقه این رویه را حفظ کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط
سرویس ورزشی - یادداشت بیشتر