jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۴۰۰۸۰ ۲۴ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۱:۴۵

مردم درباره دایی قضاوت کنند؛

رویانیان: قصد پاسخگویی به مردم را ندارم

همیشه در دعواهای فوتبالی طرفین دعوا پای مردم را وسط می کشند و از آنها می خواهند قضاوت کنند و حالا اینبار نوبت رویانیان است که از مردم بخواهد در مورد دعوای او و دایی قضاوت کنند.

رویانیان: قصد پاسخگویی به مردم را  ندارم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به صحبت های علی دایی در برنامه نود که وی را مورد اتهاماتی قرار داده بود گفت: در طول 2 سال نمی‌دانم چه اتفاقی بین این آقا (دایی) و کاشانی در پرسپولیس افتاده است.
وی پس از اظهارات علی دایی در برنامه 90 در خصوص حرمت زورخانه و برخی اتهامات به رویانیان اظهار داشت: من نمی‌دانم اختلاف این آقا (دایی) و کاشانی در طول دو فصل تا چه اندازه بوده و آیا به پرسپولیس و هوادارانش لطمه زده یا خیر.

وی افزود: امروز این موضوع فقط یک سوء تفاهم تلقی می‌شود. قضاوت را به هواداران می‌سپارم.

وی راجع به حرف‌های توهین آمیز دایی نسبت به او و عدم پاسخگویی به آن نیز به فارس  گفت: راجع به صحبت‌‌های توهین آمیز دایی نیز به خودم، چون بحث یک مسئله شخصی بوده قصد پاسخگویی ندارم تا به پرسپولیس در این شرایط حساس آسیبی وارد نشود.

وی خاطرنشان کرد: او برای جامعه فوتبال فرد بسیار محترمی بوده و راجع به حرف‌های اخیرش که توهین‌هایی به بنده شد، صحبتی نمی‌کنم اما از مردم و افکار عمومی می‌خواهم که خودشان در این مورد قضاوت کنند تا همه چیز مشخص شود.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: