jamejamonline
سیاسی کد خبر: ۱۰۲۷۳۱۹ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۱۶:۱۶

یکی از مراجع تقلید با تأکید بر اینکه باید همه در انتخابات شرکت کنیم، گفت: شرکت در انتخابات یک حق و تکلیف است و ما باید فرد اصلح را انتخاب کنیم.

آیت الله نوری همدانی:شرکت در انتخابات تکلیف است

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، آیت الله حسین نوری همدانی ظهر شنبه در دیدار جمعی از معاونان مرزبانان ناجا و مسئولان بازرسی سپاه پاسداران که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، با اشاره به نزدیک شدن انتخابات اظهار داشت: باید سعی کنیم همه در انتخابات شرکت کنیم. این یک حق و تکلیف است و ما باید فرد اصلح را انتخاب کنیم.

وی ادامه داد:‌ ما باید فردی را انتخاب کنیم که ولایت‌مدار باشد و این مسئله بسیار مهم است. فرد اصلح باید دشمن شناس خوبی باشد و با شجاعت در برابر دشمن ایستادگی کند. فردی که روحیه شجاعت و مبارزه قوی داشته باشد و خدمت به مردم را افتخار بداند.

این استاد برجسته حوزه در بخش دیگری از سخنان خود مسئله حکومت را یکی از مسائل مهم زندگی دانست و افزود: از همین رو شناخت حکومت عالی‌ترین شناخت‌ها است.

وی عنوان کرد: امام راحل با انقلاب اسلامی استکبار را به جهانیان شناساند و پرده از چهره استکبار برداشت. ما باید قدر این انقلاب را بدانیم و اجازه ندهیم به دست نااهلان بیفتد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس سیاسی - یادداشت بیشتر
تفاوت ما با آنها

تفاوت ما با آنها

آنها همین چند وقت کتابشان را در جهان به بیست زبان پخش کردند و چند میلیون از روی آن چاپ کردند که در عصر «انسان خداگونه» هستیم و هوش مصنوعی و دیگر فناوری‌ها چنان کرده که «انسان، مهار خلقت را به دست گرفته است.»

سرویس سیاسی - گفتگو بیشتر
سرویس سیاسی - پیشنهاد سردبیر بیشتر
سرویس سیاسی - پیشخوان بیشتر