لوگوی جام جم ورزشی
 • نایب رییس فدارسیون والیبال در امور بانوان :

  والیبال بانوان نگاهی ویژه می خواهد

  والیبال بانوان در سال 91 توفیق چندانی چه در رده ملی و چه در رده باشگاهی به دست نیاورد و محدود به همان چیزی بود که سال های گذشته نشان داد.

 • پرونده هفته چهاردهم لیگ برتر هندبال بسته شد

  برتری مدعیان قهرمانی

  پرونده هفته چهاردهم لیگ برتر هندبال آقایان با برتری تیم های بالای جدولی و مدعی کسب قهرمانی بسته شد.

 • انتقال من و "رودی‌گی" به صورت پکیج بود

  حدادی : بلاتکلیفی در ممفیس اذیتم می کرد

  من تمام تلاشم را می‌کردم تا بازی کنم. همیشه آماده بودم تا به زمین بروم، اما نمی‌دانم چرا مربی ممفیس به من بازی نمی‌داد، حالا با حامد حدادی مشکلی داشته یا نه، نمی‌دانم. اما تاکید می‌کنم بسکتبال بازی سلیقه‌ای است و هر مربی با توجه به برنامه‌های که دارد از بازیکنانش استفاده می‌کند.

 • فکر نمی‌کنم یک مصاحبه چنین تاوانی داشته باشد

  نوروزی: این اشد مجازات برای من بود

  می‌خواستم ببینم واکنش جامعه تنیس روی میز نسبت به این موضوع چگونه است. ترجیح دادم همه حرف‌ها را بشنوم و به جمع بندی برسم.

 • حمزه زرینی ، بازیکن تیم ملی والیبال ایران:

  صعود به مرحله دوم لیگ جهانی رویایی بلندپروازانه است

  لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور در آستانه اتمام است ، لیگی که معیارهایی متفاوت با فصل گذشته دارد و از لحاظ کیفی قابل قیاس با آنچه که در فصل های گذشته جریان داشت نیست. تیم کاله آمل که عنوان قهرمانی فصل گذشته را به دست آورد درابتدای این فصل مدعی شماره یک محسوب می شد اما نتیجه گیری پرنوسان این تیم باعث شد تا آملی ها دیگر تنها مدعی قهرمانی لیگ نباشند .

 • اعتراض و ترک زمین توسط سرمربی تیم ملی بسکتبال

  در حساس ترین بازی از هفته پانزدهم لیگ برتر بسکتبال تیم های همیاری و مهرام در زنجان به میدان رفتند که تیم زنجانی در حالی که 40 بر 35 از مهرام در کوارتر سوم پیش افتاده بود، با ترک زمین توسط رقیب مدعی خود روبه رو شد و بر اساس قوانین برنده فنی بازی لقب گرفت.

 • ولاسکو: نباید با ترس به لیگ جهانی برویم

  خولیو ولاسکو که پس از غیبت چند ماهه سرانجام به ایران بازگشت، پس از امضای قرارداد همکاری دو ساله با فدراسیون والیبال در نشست خبری حاضر شد و از برنامه‌های تیم ملی والیبال برای حضور در لیگ جهانی سخن گفت.

 • تیم والیبال آلومینیوم المهدی بندرعباس بدی‌های خود را تسویه کرد

  بازگشت به لیگ

  مسئولان باشگاه آلومینیوم المهدی بندرعباس با تسویه حساب بدهی‌های خود زمینه ادامه حضور این تیم در لیگ برتر را فراهم کردند.