لوگوی جام جم ورزشی
 • اتفاقی جدید در فوتبال بانوان

  ملوان بالاخره صدر نشین لیگ بانوان شد

  پس از هفته های متوالی تیم شهرداری بم از صدر جدول پایین آمد تا ملوان در این جایگاه قرار بگیرد هر چند صدرنشینی ملوانی ها فعلا موقتی است.

 • از زمین و زمان برایمان می‌بارد

  مظفر: داور تیم ما را قلع قمع کرد

  جام جم/ شهرزاد مظفر مربی همیشه معترض فوتسال بانوان است. او سرمربی گری تیم ملی فوتسال را بر عهده دارد ، بهترین تیم فوتسال لیگ برتری را هدایت می کند، جمعی از بهترین های فوتسال بانوان را در تیم خودش جمع کرده است، همیهش با تیم هایش به مقام قهرمانی می رسد اما با همه این اوصاف باز هم معترض است. اعتراض های او اینبار به داوری برمی گردد.

 • پس از پیروزی مقابل تیم ملی اردن؛

  کاستا : بازیکنان ایرانی هوش بالایی دارند

  سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال زنان ایران در نشست خبری پس از پیروزی تیمش برابر اردن دربازی دوستانه گفت: برای موفقیت به ایران آمده ام واگر احساس می کردم موفق نمی شوم هرگز هدایت تیم ملی زنان ایران را قبول نمی کردم.

 • دختران تکواندو کار در آکادمی ملی المپیک تست دادند؛

  نارضایتی شدید مریم آذر مهر از میزان آمادگی ملی پوشان تکواندو

  ملی پوشان تکواندو بانوان در حالی امروز اولین تست خود را در اولین مرحله از اردوی آمادگی پشت سر گذاشتند که عملکرد آنها شدیدا مورد انتقاد سرمربی جدید تیم ملی تکواندوی بانوان قرار گرفت.

 • دور برگشت لیگ برتر والیبال بانوان؛

  امیدواری گاز برای رسیدن به صدر جدول

  جام جم/ در هفته دوم دور برگشت لیگ برتر والیبال بانوان، تیم گاز که تنها دو امتیاز با تیم صدر نشین فاصله دارد امیدوار است با پیروزی مقابل میزان خراسان جای صدرنشین کنون در رتبه اول را بگیرد.

 • هفته یازدهم لیگ برتر هندبال بانوان؛

  قعرنشین ها به مصاف یکدیگر می روند

  جام جم/ هفته یازدهم لیگ برتر هندبال بانوان جمعه با برگزاری 4 دیدار پیگیری می‌شود که در مهم ترین دیدار تیم صدر نشین جدول رده بندی یعنی ثامن الحجج سبزوار به مصاف تیم نفت و گاز گچساران می رود.

 • پس از ناکامی در فدکاپ قزاقستان؛

  بانوی ملی‌پوش تنیس: در ایران هیچی نمی‌شوم!

  بانوی ملی‌پوش تنیس ایران گفت: برنامه و تمرین منظمی برای مسابقات بین‌المللی فدکاپ نداشتیم و در صورت ادامه این روند مطمئنم که در ایران هیچی نمی‌شوم!

  • تنیس
 • پس از پیروزی مقابل تیم ملی اردن؛

  کاستا: بازیکنانم ترسیده بودند

  جام جم- هلنا مارگاریتا کاستا در نخستین تجربه مهم خود بر روی نیمکت تیم ملی فوتبال بانوان به عنوان سرمربی به یک پیروزی دست یافت که این پیروزی در دیدار دوستانه ای که در تهران و مقابل اردن برگزار شده بود حاصل شد.