لوگوی جام جم ورزشی
 • اخلاق مداران ورزش بانوان

  رعایت اصول جوانمردانه فقط مختص به ورزش مردان نیست ، در ورزش بانوان نیز این موضوع نیز در ابعاد گسترده ای مشاهده می شود و ورزشکاران زیادی با رعایت کامل ارزش های اخلاقی و فرهنگی خود را به عنوان الگو معرفی کرده اند. /جام جم

 • لزوم تغییر نسل در تیم ملی فوتسال بانوان

  زنان فوتسالیست و یک تاکتیک گلخانه ای

  سیستم گلخانه ای طی سالهای اخیر در تعدادی از فدراسیون ها و تیم های ورزشی مختلف جا افتاده است، اساس این سیستم چیزی نیست جز استفاده از چند نیروی توانا و مستعد ما همیشگی و ثابت.

 • ملوان برای بازی در تختی همچنان اجازه ندارد

  ادامه پیشتازی بم در لیگ برتر فوتبال بانوان

  در لیگ برتر فوتبال بانوان ملوان بندر انزلی در شرایطی مقابل حریفش پیروز شد که اجازه بازی در ورزشگاه تختی همچون هفته‌های گذشته به این تیم داده نشد.

 • سومین شکست تنیسورهای زن ایرانی در فدکاپ؛

  تیمی که فقط می خواست زنگ تفریح باشد

  بانوان تنیس‌باز ایرانی در سومین روز مسابقات بین‌المللی "فدکاپ" مقابل تیم ملی پاکستان شکست خوردند تا در این رقابت ها به یک زنگ تفریح تمام عیار تبدیل شوند.

 • کریمی مصدوم دعوت نشد

  فهرست نفرات دعوت شده به تیم ملی فوتسال اعلام شد

  سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ۳۰ بازیکن را به اردوی تیم ملی فوتسال بانوان دعوت کرد که در لیست اعلام شده بر خلاف لیست اعلامی تیم ملی فوتبال بانوان نام نیلوفر اردلان به چشم می خورد.

 • لیگ برتر فوتبال بانوان و یک مشکل همیشگی ؛

  باز هم 2 بازی لغو شد

  تعداد بازی های لغو شده در لیگ برتر فوتبال بانوان از شمارش خارج شده است. از ابتدای لیگ تا امروز 17 هفته از لیگ سپری شده است به طور متوسط هر هفته یک بازی لغو شده است و در آخرین مورد نیز دو دیدار در هفته جدید برگزار نمی شود.

 • استاد بین المللی شطرنج بانوان:

  هنوز به جایگاه واقعی ام نرسیده ام

  تغییرات چشمگیر در قیمت ارز تاثیرات خود را بر روی شطرنج هم گذاشت، رشته ای خاص و ذهنی که تنها ابزاری که برای پیشرفت نیاز داشت مربی خارجی بود اما حالا دیگر این تنها ابزار مهم خود را هم از دست داده است .