لوگوی جام جم ورزشی
  • 1 0
  • 0

هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران

جدال دایی و جلالی / جنگ سرخابی‌ ها برای صدرنشینی

چهارشنبه 7 فروردین 1398 ساعت 22:00
هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران روز پنجشنبه ۸ فروردین ماه آغاز می‌شود.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، تیم‌های لیگ برتری بعد از گذراندن تعطیلات عید باید آماده بازی‌های هفته بیست و سوم شوند.

دیدار‌های این هفته بعد از وقفه‌ای با برگزاری ۲ بازی روز پنج شنبه ۸ فروردین ماه ۹۸ آغاز و تا روز یکشنبه ۱۱ فروردین ادامه می یابد.

سپیدرود رشت- پیکان / روز پنج شنبه ساعت ۱۷:۴۵

تیم فوتبال سپیدرود رشت با شکست سنگین برابر سرخپوشان پایتخت سال ۹۷ را به پایان رساند.

شاگردان دست نشان بعد از چند روز تعطیلی آماده بازی با تیم پیکان شدند تا در اولین دیدار خود در سال جدید با حمایت هواداران خود پیروز شوند و ناکامی‌های خود را تا حدودی جبران کنند.

در آن سوی میدان، تیم فوتبال پیکان آخرین بازی خود در سال ۹۷ را با تساوی برابر تیم صنعت نفت آبادان به پایان رساند و با کسب ۲۴ امتیاز و قرار گرفتن در جایگاه ۱۰ به تعطیلات عید رفت.

شاگردان فرکی بعد از استراحت چند روزه در ایام عید تمرینات خود را شروع کردند و آماده بازی با حریف شمالی خود هستند. پیکانی‌ها به بازی در چمن مصنوعی عادت ندارند و همین موضوع ممکن است در بازی آن‌ها تاثیرگذار باشد.

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه ۱ بر صفر به سود پیکان به پایان رسید.

سایپا- نساجی مازندران / روز پنج شنبه ساعت ۱۷:۴۵

نارنجی پوشان سایپا با پیروزی برابر تیم نفت مسجد سلیمان سال ۹۷ را به پایان رساندند و به تعطیلات عید رفتند. شاگردان دایی بعد از گذراندن تعطیلات آماده بازی با نساجی مازندران شدند و قصد دارند سال جدید را با پیروزی برابر حریف شمالی خود شروع کنند.

البته نارنجی پوشان سایپا با لشگری از محرومان به مصاف حریف شمالی خود می‌روند. علی دایی سرمربی سایپا به همراه امید خالدی، رضا اسدی، ساموئل سارفو، معین عباسیان به علت محرومیت قادر به همراهی این تیم در هفته بیست و سوم نیستند.

به هر حال دایی باید از روی سکو‌ها تیمش را در این بازی هدایت کند.

در آن سوی میدان، تیم فوتبال نساجی مازندران با شکست برابر تیم استقلال سال ۹۷ را به پایان رساند و اکنون بعد از گذراندن تعطیلات عید باید به مصاف تیم سایپا برود.

شاگردان جلالی با ۲۳ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار دارند و آن‌ها قصد دارند اولین بازی خود در سال جدید را پیروز شوند، اما کار سختی برابر شاگردان دایی پیش رو دارند.

بازی رفت این ۲ تیم با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

ماشین سازی تبریز- فولاد خوزستان / روز جمعه ساعت ۱۷

تیم فوتبال ماشین سازی با پیروزی برابر تیم پارس جنوبی جم عیدی به هواداران خود داد و اکنون در نخستین دیدارخود در سال جدید به مصاف تیم فولاد خوزستان می‌رود.

شاگردان مهاجری با ۲۵ امتیاز در جایگاه نهم قرار دارند و آن‌ها قصد دارند با حمایت هواداران خود از سد حریف اهوازی خود عبور کنند تا به روند رو به رشد خود ادامه بدهند.

در آن سوی میدان، تیم فولاد خوزستان در آخرین بازی خود در ورزشگاه خانگی برابر زردپوشان اصفهانی متوقف شد و با ۲۶ امتیاز در جایگاه هفتم قرار گرفت.

شاگردان قطبی قصد دارند با پیروزی برابر ماشین سازی نخستین پیروزی خود را در سال جدید جشن بگیرند، اما کار سختی برابر حریف تبریزی خود دارند.

مسیح زاهدی از ماشین سازی و لوسیانو پریرا از فولاد محرومان این بازی هستند.

بازی رفت این ۲ تیم با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

پدیده شهر خودرو- پارس جنوبی جم/ روز جمعه ساعت ۱۷

تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در آخرین بازی خود در سال ۹۷ برابر تراکتورسازی شکست خورد و این تیم مشهدی با کسب ۳۹ امتیاز و قرار گرفتن در جایگاه پنجم به تعطیلات نوروز رفت.

تیم پدیده قصد دارد اولین بازی خود را در سال جدید با پیروزی پشت سربگذارد تا از کورس رقابت با مدعیان قهرمانی دور نماند.

در آن سوی میدان، تیم پارس جنوبی جم با شکست برابر تیم ماشین سازی با خاطره بدی سال ۹۷ را به پایان رساند.

این تیم جنوبی قصد دارد ناکامی‌های خود را در سال جدید جبران کند، اما کار سختی برابر حریف مشهدی خود دارد.

داود فنایی مربی تیم فوتبال پدیده به علت محرومیت نمی‌تواند تیمش را در این بازی همراهی کند.

نتیجه بازی رفت این ۲ تیم با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

پرسپولیس - استقلال / روز شنبه ساعت ۱۶

در حساس ترین دیدار هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر، تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در شهرآورد پایتخت به مصاف هم می روند.

هر ۲ تیم در هفته های گذشته نتایج خوبی را کسب کرده و به دنبال پیروزی در این بازی هستند تا علاوه بر جلب رضایت هواداران صدرنشینی لیگ برتر را به نام خود ثبت و گام بزرگی را به سمت قهرمانی این رقابت ها بردارند.

استقلال خوزستان- تراکتورسازی/ روز شنبه ساعت ۱۹

تیم فوتبال استقلال خوزستان با شکست برابر تیم ذوب آهن سال ۹۷ را به پایان رساند و این تیم در اولین بازی خود در سال جدید باید به مصاف تراکتورسازان برود.

آبی پوشان اهوازی قصد دارند با حمایت هواداران خونگرم خود از سد تیم تراکتورسازان عبور کنند تا هم شکست سنگین دور رفت را جبران کنند و هم عیدی به هواداران خود بدهند.

سیروس نعمتی ن‍ژاد در روز‌های ابتدایی سال نو به عنوان سرمربی جدید استقلال خوزستان انتخاب شد وباید دید این مربی می‌تواند آبی پوشان اهوازی را از وضعیت بحرانی خارج کند یا نه!

در آن سوی میدان، تیم تراکتورسازی در آخرین بازی خود در سال ۹۷ با پیروزی برابر تیم پدیده شهر خودرو عیدی به هواداران پرشور تبریزی داد.
سرخپوشان تبریزی با ۴۳ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارند و آن‌ها قصد دارند با پیروزی برابر تیم بحران زده استقلال خوزستان روند رو به رشد خود را در سال جدید ادامه بدهند و جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهند.

شاگردان لیکنز در بازی رفت توانستند ۶ گل به ثمر برسانند و باید دید در بازی برگشت هم می‌توانند پیروزی برگلی برابر حریف اهوازی خود به دست آورند یانه!

مسعود شجاعی از تراکتورسازی و مهرداد پور ابوالقاسم از استقلال خوزستان محرومان این بازی هستند.

صنعت نفت آبادان- ذوب آهن / روز یکشنبه ساعت ۱۷

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان آخرین بازی خود در سال ۹۷ را با تساوی در خارج از خانه به پایان رساند و اکنون در سال جدید باید به مصاف تیم ذوب آهن برود.

شاگردان سرجیو با ۲۱ امتیاز در رده سیزدهم قرار دارند. آن‌ها قصد دارند از میزبانی خود نهایت استفاده را کرده و با پیروزی برابر حریف اصفهانی خود جایگاهشان را ارتقا بدهند.

در آن سوی میدان، تیم فوتبال ذوب آهن آخرین بازی خود در سال ۹۷ را با پیروزی برابر استقلال خوزستان به پایان رساند. این تیم در بازی معوقه خود در هفته نوزدهم روز سه شنبه هفته گذشته برابر تیم سپاهان به نتیجه تساوی یک بر یک دست یافت.

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

سپاهان- نفت مسجد سلیمان/ روز یکشنبه ساعت ۱۹

زردپوشان اصفهانی در آخرین روز‌های سال ۹۷ فرصت داشتند تا صدرنشین لیگ برتر شوند، اما از این فرصت استفاده نکردند و برابر تیم فولاد به تساوی یک بر یک دست یافتند.

شاگردان قلعه نویی در بازی معوقه خود در هفته نوزدهم برابر ذوب آهن همشهری خود با نتیجه یک بر یک متوقف شدند و در نهایت نتوانستند به صدر جدول صعود کنند و با 43 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفتند.

درآن سوی میدان، تیم نفت مسجد سلیمان آخرین بازی خود را در سال ۹۷ با شکست برابر سایپا به پایان رساند.

شاگردان مرزبان با ۱۸ امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار دارند. آن‌ها قصد دارند با برتری برابر سپاهانی‌ها ناکامی‌های گذشته را جبران کنند، اما کار سختی در نصف جهان دارند.

مجتبی بیژن نفت بازیکن نفت مسجد سلیمان به علت محرومیت نمی‌تواند تیمش را در این بازی همراهی کند.

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه ۲ برصفر به سود سپاهان به پایان رسید.

به اشتراک گذاری
کد خبر : 3682148760639365116
لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
  • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  • 3- نظرات پس از ویرایش ارسال می‌شود.
تصویر امنیتی: