لوگوی جام جم ورزشی
  • 1 0
  • 0

جدول مدالی بازی های آسیایی ۲۰۱۸ / ایران در رده پنجم +جدول

چهارشنبه 7 شهریور 1397 ساعت 20:00
در یازدهمین روز از بازی های آسیایی ۲۰۱۸ ایران همچنان با ۱۹ طلا، ۱۶ نقره و ۱۷ برنز در رده پنجم جدول رده بندی مدالی قرار دارد.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ به روز یازدهم رسید.

تاکنون ایران ۱۹ مدال طلا، ۱۶ نقره و ۱۷ برنز گرفته است و در رده پنجم جدول مدالی قرار دارد. اندونزی با طلاهایی که در رشته پنچاک سیلات گرفت در رده چهارم قرار دارد.

جدول مدالی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی

رده

کشور

طلا

نقره

برنز

مجموع

۱

چین

۱۰۲

۶۶

۵۰

۲۱۸

۲

ژاپن

۵۱

۴۷

۶۳

۱۶۱

۳

کره جنوبی

۳۷

۴۲

۵۰

۱۲۹

۴

اندونزی

۳۰

۲۲

۳۶

۸۸

۵

ایران

۱۹

۱۶

۱۷

۵۲

۶

چین تایپه

۱۳

۱۷

۲۱

۵۱

۷

کره شمالی

۱۲

۸

۱۱

۳۱

۸

هند

۱۱

۲۰

۲۳

۵۴

۹

ازبکستان

۱۱ ۱۶ ۱۶ ۴۳

۱۰

تایلند

۹

۱۳ ۳۵

۵۷

اسامی مدال آوران ایران به شرح زیر است:

مدال آوران طلا:

۱-علیرضا کریمی (کشتی آزاد)

۲-حسن یزدانی (کشتی آزاد)

۳- پرویز هادی (کشتی آزاد)

۴- سعید رجبی (تکواندو)

۵- میرهاشم حسینی (تکواندو)

۶- محمد علی گرایی (کشتی فرنگی)

۷-حسین نوری ( کشتی فرنگی)

۸- محسن محمد سیفی (ووشو)

۹- عرفان آهنگریان (ووشو)

۱۰- رضا علیپور (سنگنوردی)

۱۱- تیم ملی کبدی دختران

۱۲- تیم ملی کبدی مردان

۱۳- سهراب مرادی (وزنه برداری)

۱۴- سجاد گنج زاده (کاراته)

۱۵-بهمن عسگری(کاراته)

۱۶- بهداد سلیمی (وزنه برداری)

۱۷-حسین کیهانی (دوومیدانی)

۱۸- الیاس علی اکبری (کوراش)

۱۹- احسان حدادی (دوومیدانی)

مدال آوران نقره:

۱-مرجان سلحشوری (پومسه تکواندو)

۲-کوروش بختیار (پومسه تکواندو)

۳- زهرا کیانی (تالو ووشو)

۴- فرود ظفری (ووشو)

۵- الهه منصوریان (ووشو)

۶- شهربانو منصوریان (ووشو)

۷- امیرمحمد بخشی (تکواندو)

۸- تیم قایقرانی رویینگ چهار نفره دختران ( مریم کرمی، مهسا جاور، نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا)

۹-نازنین ملایی(قایقرانی)

۱۰-نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا(قایقرانی)

۱۱-تیم شمشیربازی مردان ایران در اسلحه سابر (مجتبی عابدینی، سیدعلی پاکدامن، محمد رهبری و فرزاد باهر)

۱۲- امیر مهدی زاده (کاراته)

۱۳- طراوت خاکسار (کاراته)

۱۴- رزیتا علیپور (کاراته)

۱۵- سعید علی حسینی (وزنه برداری)

۱۶- جعفر پهلوانی (کوراش)

مدال آوران برنز:

۱-رضا اطری (کشتی آزاد)

۲-فرزان عاشورزاده (تکواندو)

۳- علی پاکدامن (شمشیربازی)

۴- مهرداد مردانی (کشتی فرنگی)

۵- محمدرضا گرایی (کشتی فرنگی)

۶- مه لقا جام بزرگ (تیراندازی)

۷- تیم قایقرانی رویینگ دونفره دختران (مریم کرمی و پریسا احمدی)

۸- ناهید کیانی (تکواندو)

۹- حمیده عباسعلی (کاراته)

۱۰- تهمینه کربلایی (پنجاک سیلات)

۱۱- علی هاشمی (وزنه برداری)

۱۲- تیم ملی بسکتبال سه نفره مردان

۱۳-پگاه زنگنه (کاراته)

۱۴- تیم میکس کامپوند ایران (تیروکمان: فرشته قربانی و نیما محبوبی)

۱۵- ذبیح الله پورشیب (کاراته)

۱۶- قنبرعلی قنبری (کوراش)

۱۷- امید تیزتک (کوراش)

به اشتراک گذاری
کد خبر : 3423690761071836688
لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
  • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  • 3- نظرات پس از ویرایش ارسال می‌شود.
تصویر امنیتی: