• مدیکال ادز اولین سایت نیازمندی تخصصی حوزه پزشکی

  پس از دوسال ارائه خدمات سایت مدیکال تلنت در زمینه ارائه سهام پزشکان و مسائل مربوط به کسب و کار پزشکی حدود سه ماه است که این سایت با تبدیل شدن به سایت مدیکال ادز به آدرس www.medical-ads.com اولین سایت نیازمندیهای پزشکی لقب گرفت.

 • مدیکال آف اولین سایت تخصصی ارائه دهنده تخفیف در حوزه سلامت و پزشکی

  چند سالی است که سایتهای ارائه دهنده تخفیف جایی را در بین مخاطبان شبکه های اجتماعی برای خود دست و پا کرده اند، اما سایت مدیکال آف اولین سایتی است که در حوزه تخصصی پزشکی تخفیف خدمات را ارائه می دهد و علاوه بر منحصر به فرد بودن در این زمینه، با نظارت بر خدمات ارائه شده آنرا تضمین کرده و باعث می شود مردم با خیال راحتتری از تخفیف های ارائه شده در زمینه سلامت و پزشکی در این سایت بهره مند شوند.

 • وقت، طلا نیست

  همه ما در زندگی روزمره، زمان خود را به چند بخش تقسیم می کنیم. ساعاتی برای کار و کسب درآمد، ساعاتی برای استراحت، ساعاتی برای رفع نیازهای شخصی و خانوادگی از جمله: خرید مایحتاج روزانه، مطالعه، ورزش، تفریح و بودن در کنار خانواده که هریک از این ساعات دارای هزینه و منافعی است.

 • دلار آمریکا ۴۱۳۷ تومان شد +جدول

  در بازار امروز - سه‌شنبه - سکه تمام طرح جدید با افزایش ۳۶ هزار تومانی نسبت به دیروز به یک میلیون و ۲۱۴ هزار تومان رسید و دلار آمریکا نیز ۴۱۳۷ تومان فروخته می شود.

 • دلار در مرز 3232 تومان

  بهای رسمی ۱۷ ارز کاهش یافت +جدول

  نرخ رسمی دلار از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران یک ریال و پوند 15 ریال کاهش یافت و بهای یورو 9 ریال رشد داشته است.

 • بهای 18 ارز کاهش یافت +جدول

  بانک مرکزی در حالی که گام‌های افزایش نرخ رسمی دلار را در ماه‌های اخیر روزانه تا مرز ۴ تومان نیز پیش برده است در روزهای اخیر برای این ارز کاهش‌های یک ریالی پیش‌بینی ‌می‌کند.

 • دلار ۳۹۵۰ تومان شد

  کاهش قیمت‌‌ طلا و سکه در تهران +جدول

  ‌در بازار جهانی طلا امروز قیمت اونس به ۱۱۳۷ دلار و ۷۰ سنت رسید و موجب کاهش قیمت طلا و سکه در کشور شد و همچنین امروز یک دلار آمریکا در تهران با قیمت ۳۹۵۰ تومان معامله شد.

 • قیمت خودرو نزولی شد

  در شرایطی که مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به تازگی از خودروسازان داخلی خواسته تا به واسطه افزایش عرضه و فروش اینترنتی، دست دلالان را از بازار کوتاه و میان عرضه و تقاضا، تعادل برقرار کنند، از بازار خودرو خبر می رسد قیمت ها ریزش کرده اند.

 • رییس اتحادیه صنف گرمابه داران در گفتگو با جام جم آنلاین :

  فقط 100 گرمابه در تهران باقی مانده /حمام ایرانی می تواند جاذبه گردشگری باشد

  رییس اتحادیه صنف گرمابه داران ، سونا و ماساژ تهران اعلام کرد که ازهزارو 300 گرمابه در تهران تنها 108 واحد فعال هستند و باقی به دلیل مشکلات مالی تعطیل و تبدیل به ملک مسکونی یا تجاری شده اند .