• گفت‌و‌گوبا فریبا معصومی دختر معلول کارآفرین

  اراده «فریبا»

  تا همین دیروز «نیک وی آ چیچ» ته ذهنم بود؛ معلول استرالیایی که بدون دست و پا به دنیا آمد و چند سالی است به عنوان سخنران انگیزشی به سراسر دنیا سفر می‌کند و در جمع دانشجویان، کارآفرینان، مدیران و... صحبت می‌کند، او از امید می‌گوید و این که نباید هرگز تسلیم شد حتی اگر دست و پا نداشت و پدر و مادرت کاملا از تو ناامید باشند! سخنرانی‌ها و ویدئوهای چیچ در سراسر دنیا مخاطبان زیادی دارد که یکی از آنها خودم هستم. اما راستش را بخواهید از دیروز که با فریبا معصومی صحبت کردم، «چیچ» در ذهنم به حاشیه رفت!

 • جزئیات 310 دقیقه محاکمه ناپدری آزارگر در دادگاه کیفری رشت

  انکار قتل اهورا +عکس

  ناپدری اهورا که متهم است کودک دو سال و هشت ماهه را پس از آزار و اذیت به قتل رسانده، در جلسه دادگاه منکر اتهامات خود شد و ادعای بی‌گناهی کرد. این در حالی است که پدر و مادر اهورا درخواست قصاص کرده‌اند و نماینده دادستان نیز خواستار اعدام متهم در ملأعام شده است. قرار است حکم دادگاه ظرف یک هفته آینده صادر شود.

 • اعتراف قاتل اهورا به کودک‌ آزاری مرگبار

  شیطان به جلدم رفته بود +عکس

  متهم به قتل اهورا در تازه‌ترین اعترافات خود مدعی شد در زمان جنایت شیطان به جلدش رفته بود.

 • اهورا قربانی شکنجه هولناک ناپدری +عکس

  مرگ اهورا پس از آزار جسمی و جنسی توسط ناپدری‌اش، ماجرایی تلخ و هولناک را رقم زد. زمانی که کودک به بیمارستان منتقل شد دچار مرگ مغزی شده بود و تلاش برای نجات جان او بی نتیجه بود. پزشکان تجاوز به پسر بچه را تائید کردند و تیم جنایی منتظر نظریه پزشکی قانونی هستند.

 • کودک‎ آزاری منجر به قتل توسط ناپدری در گیلان

  رئیس کل دادگستری گیلان از وقوع یک فقره کودک آزاری منجر به قتل خبر داد و گفت: ناپدری طفل در بازجویی اظهار داشته که هیچگونه سابقه و مشکل روانی نداشته و در زمان اقدام به این جنایت مواد مخدری نیز مصرف نکرده است، اما به منظور بررسی دقیق این ادعا پرونده به پزشکی قانونی ارجاع شد.