• مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان خبر داد:

  کلنگ‌زنی بزرگترین نیروگاه بادی کشور

  مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: به‌زودی فاز اول بزرگترین نیروگاه بادی کشور به ظرفیت 50 مگاوات در منطقه آزاد اروند اجرایی می‌شود.

 • مدیرکل پایانه های حمل و نقل خوزستان خبر داد:

  تردد یک میلیون زائر از مرز شلمچه و ۷۰۰ هزار زائر از مرز چذابه

  مدیرکل پایانه های حمل و نقل خوزستان گفت: از اول ماه صفر تا روز گذشته به صورت کلی یک میلیون و ۵۸ هزار و ۴۸۴ تردد از مرز شلمچه و ۷۰۰ هزار و ۸۶۹ تردد از مرز چذابه به ثبت رسیده است.

 • مدیر کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای خوزستان خبر داد:

  افزایش تردد خودروها در مرز شلمچه و چذابه

  مدیر کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای خوزستان گفت: میزان تردد و عبور خودروها در دو مرز چذابه و شلمچه نسبت به سال گذشته افزایش و رشد ۱۶۸ درصدی داشته است.

 • رییس جهاد کشاورزی خوزستان خبر داد:

  آغاز کشت پاییزه در زمین‌های خوزستان

  رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در خصوص کشت پاییزه استان، گفت: سطح زیر کشت پاییزه استان حدود یک میلیون و 100 هزار هکتار و شامل محصولات زراعی، نیشکر و محصولات باغی است.

 • روحانی در آیین بهره‌برداری از طرح‌ توسعه میدان‌های نفتی خوزستان

  برجام؛ فرصتی برای تنفس

  رئیس جمهور در آئین‌ بهره‌برداری از طرح‌های توسعه میدان‌های نفتی یادآوران، آزادگان و یاران شمالی در محل میدان نفتی یادآوران گفت: این سرزمین مقدس است و خدا را شاکرم که توفیق داد تا بار دیگر به مردم خوزستان خدمت کنم.

 • وزیر نیرو افتتاج کرد:

  بزرگترین طرح آبرسانی کشور در خوزستان

  وزیر نیرو گفت: آبرسانی به شهرهای دشت آزادگان در قالب طرح آبرسانی غدیر، پروژه ای است که با اعتباری بالغ بر دو هزار و 200 میلیارد ریال یکی از مهم ترین پروژه های اجرایی وزارت نیرو در منطقه غرب خوزستان است.

 • گروگانگیر ملاثانی دستگیر شد

  مجرم سابقه داری که جمعه شب گذشته پس از گروگانگیری مسافران یک اتوبوس و آزادی آنها در ملاثانی از توابع خوزستان، متواری شده بود باتلاش دستگاه قضایی و مامورین پلیس اطلاعات این استان دستگیر شد.

 • سفر یک روزه رئیس جمهور به استان خوزستان

  ۳ طرح بزرگ نفتی در غرب کارون افتتاح شد

  طرح توسعه میدان یاران شمالی و فازهای نخست طرح‌های توسعه‌ای میدان‌های یادآوران و آزادگان شمالی، لحظاتی پیش با حضور رئیس‌جمهوری به‌طور رسمی افتتاح شد.

 • گزارشی از مراسم اختتامیه نمایشگاه صنعت نفت خوزستان

  خوزستان و یک دنیا نفت

  مدیر عامل شرکت مناطق نفت خیز جنوب ضمن تقدیر از برگزاری مطلوب نمایشگاه امسال از دستاوردهای شگفت‌انگیز صنعت نفت در سال‌های اخیر سخن گفت.