• جام جم آنلاین در گفت و گو با نمایندگان مجلس بررسی کرد:

  نمایندگان پارلمان انگلیس در ایران چه می خواهند؟

  پس از سفر هیات پارلمانی اتحادیه اروپا به ایران و دیدار آنها با دو تن از کسانی که در فتنه 88 نقش داشتند، هم اکنون سفر جک استراو وزیر خارجه سابق انگلیس به تهران در کنارهیات پارلمانی این کشور با انتقاد برخی از نمایندگان مجلس مواجه شده است.

 • جنتی کارت زرد گرفت

  سومین کارت زرد به کابینه دولت حسن روحانی از سوی مجلس شورای اسلامی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی داده شد.

 • معاون پارلمانی رئیس جمهور:

  لباس قانون، مندرس و پر از وصله است

  معاون پارلمانی رئیس جمهور لباس قوانین در کشور را لباسی مندرس، پر از وصله، بسیار سنگین و ناکارآمد خواند و گفت: مجلس مسئول قانونگذاری و مسئول بخش عمده ای از عملکرد قوه مجریه و قضائیه و ناهنجاری های جامعه است.

 • همه نطق‌های دردسرساز نمایندگان مجلس

  مناقشه رسانه ای علی مطهری و دادستانی تهران بار دیگر پرونده مصونیت قضایی نمایندگان مجلس را مفتوح کرده است. ماجرای نطق های نمایندگان مجلس و اعلام جرم دادستانی علیه آن ها در مجلس سر دراز دارد. این قضیه تاکنون دوبار درباره علی مطهری تکرار شده است. اما مهمترین نمونه مجادله مجلس و قوه قضائیه در نطقی بود که حسین لقمانیان نماینده مردم همدان در مجلس ششم ایراد کرد و به سیزده ماه حبس تعزیزی محکوم شد.

 • نایب رئیس مجلس:

  کمیسیون عمران بازسازی مناطق زلزله زده بستک را رصد کند

  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از مسئولان انتظار داریم با برنامه ریزی درست نسبت به بازسازی و نوسازی مناطق زلزله زده بستک اقدام نمایند، گفت: کمیسیون عمران با اعزام گروهی به منطقه، روند بازسازی مناطق آسیب دیده را رصد کند.

 • گلایه یک نماینده از اظهارات اخیر رئیس‌جمهور

  باهنر: قرار نیست دو قوه یکدیگر را خراطی کنند

  نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای روحانی برخی رسانه‌های به ظاهر طرفدار شما مجلس را به انحلال یا رأی نیاوردن تهدید می‌کنند.

 • 15 بهمن لایحه بودجه در صحن مجلس بررسی می شود

  عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی از لایحه بودجه نیمه دوم بهمن ماه به صحن مجلس ارسال خواهد شد و بررسی آن تا اوایل اسفند ماه در جلسات علنی مجلس به طول می انجامد.

 • عضو کمیسیون بودجه:

  فاز دوم هدفمندی نیمه دوم سال 93 اجرا می‌شود

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از پیش بینی درآمد 3 هزار و 880 میلیارد تومانی دولت از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها در لایحه بودجه 93 خبر داد و گفت: فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها نیز از نیمه دوم سال 93 اجرایی خواهد شد.

 • بیانیه نمایندگان مجلس به مناسبت 9 دی

  یوم‌الله‌ 9 دی‌ماه چراغ راه آینده است

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مناسبت 9 دی بیانیه‌ای را صادر کردند و در این بیانیه از مردم با بصیرت و انقلابی به دلیل حضور در این روز تشکر کردند.