• سخنگوی وزارت خارجه تشریح کرد

  دلایل اهمیت سفر اروپایی روحانی بعد از خروج آمریکا از برجام

  سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به اهمیت سفر رییس‌جمهور به دو کشور سوئیس و اتریش در هفته پیش‌ رو، تصریح کرد: این سفر در مقطع کنونی می‌تواند بر روابط ایران با این دو کشور اروپایی و همچنین اتحادیه اروپا تاثیر مثبتی داشته باشد

 • افزایش ساعت کاری وزرا و کارمندان برای مقابله با تحریم

  معاون رئیس‌جمهور با ابراز اینکه برای مقابله با تحریم‌های پیشِ‌رو برخی از برنامه‌های دولت باید تغییر کند، گفت: در شرایط اقتصادی فعلی که پول ملی ما در خطر است به کمک بیشتر مردم نیاز داریم و به‌طور حتم ساعت کاری وزرا و کارمندان دولت افزایش خواهد یافت.

 • پیام ظریف به مناسبت سالگرد بمباران شیمیایی سردشت

  وزیر خارجه ایران با اشاره به مسئولیت آمریکا و رژیم صهیونیستی به دلیل ممانعت از ایجاد منطقه عاری از سلاح‌های کشتار جمعی در خاورمیانه، بر محاکمه و مواخذه این دو رژیم توسط جامعه بین‌المللی تأکید کرد.

  • دولت
 • روحانی در مراسم افتتاح فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس:

  در برابر تحریم به جای پر شدن انبارها، بازار باید رنگین شود

  رئیس جمهور با بیان اینکه ما به همه جوانان، مهندسان و کارگران کشور افتخار می کنیم، تاکید کرد: باید تهدید دشمن را دفع و به فرصت تبدیل کنیم و با افزودن به هزینه بدخواهان، آنها در مدت کوتاهی در برابر ملت ایران تسلیم خواهند شد.

 • روحانی در فرودگاه بندرعباس:

  پالایشگاه ستاره خلیج فارس یک پروژه کم‌نظیر در جهان است

  رئیس جمهور صبح پنجشنبه در فرودگاه بندرعباس با بیان اینکه خوشحالم امروز مهمان مردم عزیز، مرزدار و خونگرم استان هرمزگان هستم، گفت: هدف از این سفر بازدید از روند پیشرفت پروژه بسیار مهم پالایشگاه ستاره خلیج فارس است.

 • رئیس جمهور در دومین نشست هم اندیشی مدیران ارشد دولت؛

  دولت سختی ها را از خودش آغاز کند

  رئیس جمهور گفت:­ ملت ایران تصمیم بزرگی را در سال های 92، 93 و 94 اتخاذ کرد و اعلام کرد ما محکم و قاطع در برابر آرمان هایمان ایستاده ایم اما حاضریم با همانها که سالها بر ما فشار آوردند سخن بگوییم و اگر حسن نیتی داشته باشند حاضریم به توافق برسیم.

  • دولت
 • رئیس جمهور در همایش سراسری قوه قضاییه:

  غنی‌ سازی حق قانونی ایران است

  رئیس جمهور با بیان اینکه امروز همنوایی و همراهی قوا باید از همیشه بیشتر باشد، توطئه های دشمنان بعد از هرپیروزی ملت ایران را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: امروز بار سنگینی بر عهده سه قوه است و هدف آمریکا شکستن اعتماد و امید مردم به آینده است.

 • سخنگوی وزارت امور خارجه خبر داد؛

  شکایت ایران از آمریکا در دادگاه لاهه

  سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ایران شکایتی را نزد دادگاه لاهه در مورد توقیف دو میلیارد دلار از دارایی‌های بانک مرکزی توسط ایالات متحده آمریکا مطرح کرده و در نشست ماه اکتبر این موضوع بررسی می‌شود.