• سخنگو دولت:

  دستور نظرسنجی درباره سفر نیویورک داده شده است

  سخنگوی دولت با بیان اینکه به زودی نشست خبری به صورت هفتگی و متناوب با خبرنگاران خواهم داشت، گفت: دستور نظرسنجی در مورد سفر رئیس جمهور به آمریکا داده شده است چرا که دولت معتقد است باید به حقوق شهروندی توجه کافی داشته باشد و یکی از حقوق شهروندی این است که بتواند بر روش و منش خدمتگزاران خودش اعمال نظر کند.

  • دولت
 • آیا مذاکرات ظریف و کمیسیون امنیت ملی محرمانه بود؟

  کمیسیون‌های تخصصی مجلس بازوهای کارشناسی قوه مقننه هستند و از همین رو مباحث تخصصی هر حوزه در کمیسیون خاص آن بررسی می‌شود؛ نشست این کمیسیونها در برخی موارد بر حسب ضرورت محرمانه و غیر علنی اعلام می شود و در برخی دیگر محرمانه نیست؛ این حالت نسبی باعث شده که انتشار اخبار نشست وزیر امور خارجه و کمیسیون امنیت ملی این روزها محل بحث قرار گیرد. ظریف با انتقاد از نمایندگان می‌گوید آنها مذاکرات محرمانه را آن هم بطور ناقص علنی کرده‌اند و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی می‌گوید، این مذاکرات محرمانه نبود.

  • دولت
 • روحانی در مراسم دانش آموختگی نیروی انتظامی:

  پلیس خود را معلم مردم نمی‌داند و مردم هم دانش‌آموز نیستند

  حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در سی و دومین مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین با تاکید بر اینکه پلیس باید مظهر اقتدار، امنیت، نظم و آرامش در جامعه باشد، اظهار داشت: نیروی انتظامی، نقش بسیار تاثیر گذاری هم در اجرای تدابیر لازم برای تحقق حماسه اقتصادی و هم در ایجاد امید برای سراسر جامعه و مردم خواهد داشت.

  • دولت
 • نخبگان در انتظار تدبیر دولت، دولت در انتظار تدبیر نخبگان!

  رئیس دولت تدبیر و امید دیروز در تقسیم کاری میان دولت و نخبگان، تدبیر را به صاحبان فکر و امیدآفرینی را به کارگزاران دولتی سپرد و گفت که «امروز تدبیر باید از سوی شما و امید از ما باشد». او این را هم اضافه کرد که در جلسه امروز هیات وزیران «سازوکار بهره‌گیری از آرای نخبگان در تصمیم‌سازی‌های کشور» تعریف می‌شود.

 • مشروح-روحانی در همایش ملی نخبگان جوان کشور :

  دولت در 50 روز به اندازه 500 روز در سیاست خارجی گام برداشت

  حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران در هفتمین همایش ملی نخبگان جوان کشور که با شعار «امید به تحقق حماسه اقتصادی با تدبیر نخبگان» برگزار شد، بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت و آراء نخبگان در تصمیم‌سازی‌ها و اتخاذ تصمیمات مهم برای کشور تأکید کرد.

  • دولت
 • اجمالی-رئیس جمهور در همایش ملی نخبگان:

  سخنان نیشدار را کم کنیم

  رئیس جمهور که در همایش ملی نخبگان سخن می‌گفت، با اشاره به برخی انتقادات به دولت گفت: انتقاد سازنده مفید است ولی باید سخنان نیشدار را کم کنیم و چارچوب ادب در سخنان ما باشد.

  • دولت
 • روحانی:

  حقوق هسته‌ای در چارچوب ان.پی.تی حق مسلم ایران است

  رئیس‌جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران مصمم است، مسأله هسته‌ای در زمان کوتاه حل شود، گفت: ایران، داشتن حقوق هسته‌ای در چارچوب ان.پی.تی را حق مسلم خود می‌داند و آمادگی دارد تا در چارچوب مذاکرات 1+5، ابهامات را رفع کند.

 • در جلسه هیأت دولت صورت گرفت

  تغییر ساعات آغاز به کار دستگاه های اجرایی

  در جلسه روز گذشته هیات دولت ساعات جدید آغاز به کار دستگاه های اجرایی، سازمان ها و مراکز آموزشی و خدمات درمانی، بانک ها و واحدهای نظامی به تصویب اعضای دولت رسید.

 • تشکر رئیس‌جمهور از ابراز اعتماد مقام معظم رهبری به دولت

  حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران در جلسه امروز هیات دولت از حمایت‌های مقام معظم رهبری از ابتدای این دولت تا کنون به ویژه حمایت‌های اخیر ایشان از تحرک دیپلماسی دولت و ابراز اعتماد رهبری به دولت خدمتگزار تشکر و قدردانی کرد و گفت: سیاست‌ خارجی دولت تدبیر و امید همواره بر اساس حکمت، عزت و مصلحت و تامین کننده منافع ملی کشور خواهد بود و در این مسیر با گامهای استوار به پیش خواهد رفت.

 • سخنگو هیات دولت

  برخی مصوبات دولت دهم برای صیانت از بیت‌المال لغو می‌شود

  محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت درباره لغو برخی از مصوبات دولت دهم گفت: در جلسه گذشته هیات دولت مصوبه‌ای را که اجازه داده بود پارک پردیسان به فروش برسد لغو و همچنین دولت موظف شد هزینه‌های لازم را در راستای کاربردی کردن این پارک و استفاده مردم از آن تامین کند.