• رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای ستاد کنگره ملی 10 هزار شهید اصناف کشور:

  برگزاری کنگره شهدای اصناف به احیای نام این آبرومندان انقلاب کمک خواهد کرد

  بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره ملی ده هزار شهید اصناف و بازار کشور که در تاریخ 1393/3/26برگزار شده بود صبح امروز در نشستی که به همین منظور در سالن همایشهای صدا و سیما برگزار شد، منتشر گردید.

 • با حکم رهبر معظم انقلاب

  ریاست آیت الله آملی لاریجانی در قوه قضائیه تمدید شد

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای اصل صد و پنجاه و هفت قانون اساسی، با صدور حکمی آیت الله حاج شیخ صادق آملی لاریجانی را برای یک دوره دیگر، به ریاست قوه قضائیه منصوب کردند.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار وزیر خارجه و سفیران کشورمان تأکید کردند

  تعامل با همه دنیا به استثنای رژیم صهیونیستی و امریکا

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار وزیر امور خارجه، سفیران و مسئولان نمایندگیهای ایران در خارج از کشور، دستگاه دیپلماسی کشور را مدافعان خط مقدم دفاع از اهداف، منافع ملی و سرمایه ملی ایرانیان خواندند و ضمن تبیین ویژگی های دیپلماسی ایرانی و ضرورت دیپلماسی فعال و هوشمند در دوران بسیار مهم گذر به نظم جدید جهانی سخنان مهمی را در بی فایده بودن تعامل با امریکا بیان کردند.

 • سند ساواک در مورد رهبر معظم انقلاب

  شهید بهشتی:آقای خامنه‌ای در آینده یکی از علمای با نفوذو موجه ملی خواهد شد

  در یکی از پرونده های آیت الله بهشتی که در ساواک موجود بود، سندی به چشم می خورد مبتنی بر اظهار نظر شهید بهشتی در مورد آیت الله خامنه ای که از ایشان به عنوان یک روحانی موجه ملی نام برده شده است. در متن سند که مربوط به سال 52 است می خوانید:

 • رهبر معظم انقلاب:

  دولت‌های اسلامی با حامیان صهیونیست‌ها برخورد سیاسی-اقتصادی کنند

  رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز همچنین در دیدار صدها نفر از مسئولان و قشرهای مختلف مردم و سفیران و کارداران کشورهای اسلامی در ایران، همه مسلمانان را به یاری مظلومان فلسطین فراخواندند و تأکید کردند: جهان اسلام با کنار گذاشتن اختلافات، از همه توان خود برای تأمین نیازهای مردم غزه استفاده کند و ضمن مقابله با جنایات بی شرمانه صهیونیستها، از حامیان آنها بویژه امریکا و انگلیس، تنفر و برائت جوید.

 • رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نماز عید سعید فطر:

  همه دنیا باید به تجهیز ملت فلسطین کمک کند

  زیبایی عید سعید فطر، امروز با نماز پرشکوه ملت ایران در سراسر این سرزمین اسلامی دو چندان شد و مردم مؤمن و موحد به شکرانه یک ماه تقوا و بندگی، سجده عبودیت بجا آوردند. در کانون پرطراوت همایش ملی و معنوی ایرانیان، مصلای تهران، در نخستین ساعات صبح امروز در اجتماع عظیم مردم روزه دار پایتخت شاهد نماز پرشکوه فطر سعید به امامت رهبر معظم انقلاب بود.

 • در خطبه های نماز عید سعید فطر

  رهبر انقلاب: امروز قضیه اول جهان اسلام مساله غزه است

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در خطبه های نماز عید سعید فطر با تاکید بر این که امروز قضیه اول جهان اسلام مساله غزه است، تاکید فرمودند: بشریت باید به این واکنش نشان دهد.

 • در آستانه عید سعید فطر و بنا به درخواست رئیس قوه قضائیه؛

  رهبر معظم انقلاب با عفو تعدادی از محکومان قضایی موافقت کردند

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بنا به درخواست آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه به مناسبت عید سعید فطر با عفو یا تخفیف مجازات محکومان دادگاههای عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.

 • رئیس دفتر مقام معظم رهبری خبر داد

  توصیه‌های مقام معظم رهبری به رئیس جدید بنیاد مستضعفان

  رئیس دفتر مقام معظم رهبری در مراسم معارفه رئیس جدید بنیاد مستضعفان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری به رئیس جدید این بنیاد گفت: حضرت آقا تاکید کردند بروکراسی عریض و طویل را اصلاح کنید. سرمایه ها را برای مستضعفان بفروشید.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار دانشجویان:

  جنایات غزه واقعیت ذاتی رژیم گرگ صفت صهیونیستی است

  حدود هزار دانشجو از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی عصر امروز با حضرت آیت الله خامنه ای دیداری 2 و نیم ساعته داشتند تا رودررو، دغدغه ها، مطالبات و دیدگاههای جامعه دانشجویی را با رهبر انقلاب اسلامی مطرح کنند و در سخنان و پاسخهای ایشان، به تأمل در اولویتها و مسائل مختلف منطقه و کشور بپردازند.

 • در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد

  مراسم سوگواری امام علی(ع) در حضور رهبر معظم انقلاب

  در سالروز ضربت خوردن مولای متقیان حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام، مراسم سوگواری و عزاداری آن امام همام، با حضور قشرهای مختلف مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیات دولت:

  خطاها و اشتباهات فرهنگی براحتی قابل جبران نیست

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (دوشنبه) در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت، بخش هایی از معارف پرمحتوا و والای نهج البلاغه، و چند نکته اخلاقی را مطرح کردند.