• رهبر معظم انقلاب در مراسم سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره):

  سازمان انرژی اتمی سریعاً مقدمات رسیدن به ۱۹۰هزار سو را فراهم کند

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر روز گذشته (دوشنبه) در اجتماع پرشکوه، پرشور و پرمعنای انبوهِ بی‌شمار مردم قدرشناس در بیست‌ونهمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره)، با تشریح خصوصیات بی‌بدیل فردی و حکومتی امیرمؤمنان(ع) و شباهت‌های افتخارآفرین امام راحل عظیم الشأن با این خصوصیات نصرت‌بخش و عزت‌آفرین، به تبیین هفت محور اصلی الگوی رفتاری و مدیریتی خمینی کبیر در مواجهه با دشمنان و پیشبرد نظام اسلامی پرداختند و تأکید کردند: بعد از امام بزرگوار، همان راه و الگو را به دقت ادامه داده و خواهیم داد و به فضل الهی و با تکیه بر ایمان، استقامت و هوشیاری ملت و مسئولان، نقشه کنونی دشمن مبنی بر «فشار اقتصادی، فشار روانی و فشار عملی» را نیز ناکام خواهیم گذشت.

 • سخنرانی رهبر انقلاب در مراسم بیست‌ و نهمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره)

  دشمن می داند یکی بزند 10 تا می خورد / دستور به سازمان انرژی اتمی درباره دستیابی به 190 هزار سو

  حضرت آیت‌ الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی عصر امروز (دوشنبه) با حضور در مراسم بیست و نهمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (رحمه‌الله) به سخنرانی در جمع هزاران نفری مشتاقان و دلدادگان بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران پرداختند.

 • عضو تیم پزشکی امام در گفتگو با جام جم آنلاین مطرح کرد؛

  امام عمل به توصیه پزشک را تکلیف می دانستند/ ماجرای اقامه یک نماز معروف در کنار مقام معظم رهبری

  عضو تیم پزشکی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به بیان ناگفته‌هایی از روند درمانی و ابعاد ساده زیستی ایشان پرداخت و از پیام خاص رادیوهای بیگانه درباره انتخاب حضرت‌الله خامنه‌ای بعنوان رهبر انقلاب سخن گفت.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از شاعران و استادان زبان و ادب پارسی:

  بکوشید شعر فارسی عفیف، حکمت‌آمیز و امیدآفرین باقی بماند

  در شب ولادت با سعادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 • در شب ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام در حال برگزاری است؛

  دیدار شاعران و استادان زبان و ادب پارسی با رهبر انقلاب اسلامی

  در شب ولادت با سعادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام دیدار استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت با رهبر معظم انقلاب اسلامی در حال برگزاری است.

 • دستور رهبر انقلاب به رییس قوه قضاییه؛

  حدود الهی در رابطه با متهمان جنایت مدرسه‌ غرب تهران اجرا شود

  در پی جنایت اندوهبار در یکی از مدارس غرب تهران، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به ریاست قوه قضاییه دستور دادند پس از محاکمه، در اسرع وقت حدود الهی در رابطه با متهمان اجرا شود.

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دانشجویان:

  لشکر جوانان مؤمن و انقلابی وارد میدان مطالبه آرمانهای انقلاب شوند

  در نشست صمیمانه، پرشور، پرنشاط و ۳ ساعته صدها نفر از دانشجویان دانشگاههای مختلف با رهبر معظم انقلاب اسلامی، نمایندگان تشکلهای مختلف علمی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و صنفی دانشجویان دیدگاهها، انتقادها، پیشنهادها و مطالبات خود را از سه قوه و دستگاههای مختلف بیان کردند.

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی:

  شروط ادامه برجام با اروپا، اقتصاد با برجام اروپایی درست نمی‌شود

  رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در دیدار سران قوا و جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام، با اشاره به دشمنی مبنایی، عمیق و مستمر آمریکا با اصل نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران تأکید کردند: شکست آمریکا در ماجرای اخیر در صورت ادای وظایف مسئولان، قطعی و بدون تردید خواهد بود.

 • در هفتمین روز از ماه مبارک رمضان؛

  مسئولان و کارگزاران نظام با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند +عکس

  در هفتمین روز از ماه مبارک رمضان، سران قوا، مسئولان، کارگزاران و جمعی از مدیران ارشد دستگاه‌های مختلف کشوری و لشکری عصر امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 • مسئولان نظام با رهبر انقلاب دیدار می کنند

  در هفتمین روز از ماه مبارک رمضان، سران قوا، مسئولان و کارگزاران نظام، جمعی از مدیران ارشد دستگاه‌های مختلف و عناصر فعال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، عصر امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار خواهند کرد.