• مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران توضیح داد:

  3 رنگ آرامش بخش در نماد میدان انقلاب

  در ایام نوروز سازه گنبدی شکل وسط میدان انقلاب هم در معرض نمایش قرار گرفت،‌ دکتر عیسی علیزاده، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران درباره این نماد گفت: این سازه با سه رنگ فیروزه ای، لاجوردی و و اخرایی که سه رنگ آرامش بخش در معماری اسلامی شناخته شده است، به عنوان المان میدان انقلاب طراحی شده است.

 • گزارشی از «بهارستانِ» تهران

  100 هزار متر نقاشی دیواری/ 400 تخم مرغ نوروزی

  برای دومین سال متوالی رویداد هنری «بهارستان» فضای هنری جدیدی را در سطح شهر گسترش داده است. در این رویداد در قالب آثار حجمی، نقاشی دیواری، نورپردازی، تخم‌مرغ‌های نوروزی، گرافیک، نورآرایی و... آثار متعددی در سطح شهر اجرا شد که این موضوع توانست شهر تهران را در سیطره هنر درآورد.

 • با حضور گسترده هنرمندان و اهالی فرهنگ

  افشین یداللهی با پرچم ایران بدرقه شد

  جمعی از هنرمندان،مسوولان و دوستداران افشین یداللهی امروز جمعه 27 اسفند در مقابل تالار وحدت گرد هم آمدند تا پیکر این ترانه‌سرا را که در سانحه تصادف از دنیا رفت به خانه ابدی بدرقه کنند.

 • وزیر ارشاد در بازدید از بنیاد بین المللی امام رضا مطرح کرد:

  ضرورت ذهنیت زدایی از تفکر اسلام هراسی و تشیع هراسی

  سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن بازدید از بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در مشهد، در جمع کارکنان این بنیاد به ایراد سخن پرداخت.

 • دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایرانی:

  ارائه بی واسطه محصولات ایرانی؛ راه ارتباط موثر با مشتری

  سعید جلالی قدیری، دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایرانی در حاشیه بازدید از دهمین دوره نمایشگاه زنان و تولید ملی گفت: هرچه ارتباط مصرف کننده و تولیدکننده با یکدیگر نزدیک باشد، سلیقه ها و قیمت ها متعادل می شود و صنعت پوشاک داخلی رشد بهتری را شاهد خواهد بود.

 • نوروز پر نور پایتخت

  جشنواره نورآرایی در تهران

  دکتر کیهان محمدخانی قائم مقام مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از آغاز ساخت ۴۸ اثر منتخب چهارمین جشنواره معماری نور و نورآرایی نوروز خبر داد.

 • گفت‌وگوی جام جم آنلاین با استاد غلامحسین امیرخانی پس از بازگشت از سفارت فرانسه

  شوالیه شدن بد است اما پژو و معاملات میلیاردی خوب است!

  اواخر هفته گذشته، غلامحسین امیرخانی که پیشتر او را با القابی همچون استاد بزرگ خوشنویسی ایران و چهره ماندگار هنر می‌شناختیم، لقبی تازه هم دریافت کرد، لقبی این بار از سفارت فرانسه، تا عنوان «شوالیه» هم در ابتدای نام این استاد خوشنویسی بنشیند، لقبی که پیش از او چهره‌هایی از جمله عباس کیارستمی، محمدرضا شجریان، محمود دولت آبادی، شهرام ناظری و ... نیز دریافت کرده بودند و البته حسین علیزاده از پذیرش آن امتناع کرد.

 • 400 تخم‌مرغ رنگی برای نوروز پایتخت

  دکتر عیسی علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از برگزاری دو کارگاه برای آماده‌سازی بخش تخم‌مرغ‌های نوروزی دومین رویداد هنری «بهارستان» در هفت نقطه از شهر تهران خبر داد.

 • میزبانی گرگان از انیمیشن سازان رضوی

  حجت الاسلام فضیلت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و دبیر جشنواره پویانمایی رضوی در نخستین روزهای آغاز به کار مدیرعامل جدید بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، در محل کار او در مشهد حضور یافت و ضمن تبریک به اکبر شیخ، دبیر جشنواره بین المللی امام رضا(ع) را درجریان آخرین فعالیت های دبیرخانه جشنواره پویانمایی رضوی در گرکان قرار داد.