• 0

با حضور 16 تيم آغاز مي‌شود

ليگ دسته اول فوتسال ، جمعه 22 آبان

شنبه 16 آبان 1388 ساعت 12:48
فصل جدید مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور از روز جمعه هفته جاری با رقابت 16 تیم در دو گروه آغاز می شود.

به گزارش مهر ، بر اساس قرعه کشی 16 تیم حاضر در مسابقات فوتسال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور در 2 گروه شمال و جنوب به شرح زیر گروه‌بندی شدند:

گروه شمال:
صنایع چوب محبوبی آمل ، آرش بتون تاکستان ، شهرداری تبریز ، شهروند بابل ، سایپا اردبیل ،‌ فرش آرا مشهد ،‌ دبیری تبریز و‌ سپاه شهدا ارومیه

گروه جنوب:
زرسیم ساوه،‌ پرسپولیس تهران، فخر آلومینیوم اراک، مقاومت فارس،‌ گاز خوزستان، بنیاد مسکن شیراز،‌ هیئت روستایی و عشایری قم و‌ نیروگاه یزد

برنامه نیم فصل اول مسابقات فوتسال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:

هفته اول - جمعه - 22/8/88

گروه شمال:
آرش بتون تاکستان - صنایع چوب محبوبی آمل، ساعت 15، سالن امام خمینی (ره) تاکستان
دبیری تبریز - شهرداری تبریز، ساعت 15، سالن آذرآب تبریز
فرش آرا مشهد - شهروند بابل، ساعت 15، سالن کارگران مشهد
سپاه شهدا ارومیه - سایپا اردبیل، ساعت 15، سالن غدیر ارومیه

گروه جنوب:
نیروگاه یزد - زرسیم ساوه، ساعت 15، سالن شهید صدوقی یزد
پرسپولیس تهران - فخر آلومینیوم اراک، ساعت 15، سالن ساها تهران
بنیادمسکن فارس - مقاومت فارس، ساعت 15، سالن 22 بهمن شیراز
گاز خوزستان - هیئت روستایی و عشایری قم، ساعت 15، سالن شهدای گاز اهواز

هفته دوم - جمعه - 29/8/88

گروه شمال:
صنایع چوب محبوبی آمل - دبیری تبریز، ساعت 15، سالن پیامبر اعظم (ص) آمل
سایپا اردبیل - شهرداری تبریز، ساعت 15، سالن حسین رضازاده اردبیل
شهروند بابل - سپاه شهدا ارومیه، ساعت 15، سالن بیم بابل
آرش بتون تاکستان - فرش آرا مشهد، ساعت 15، سالن امام خمینی (ره) تاکستان

گروه جنوب:
زرسیم ساوه - پرسپولیس تهران، ساعت 15، سالن فجر ساوه
هیئت روستایی و عشایری قم -  فخر آلومینیوم اراک، ساعت 15، سالن شهیدحیدریان قم
مقاومت فارس - گازخوزستان، ساعت 15، سالن شهدای شلمچه شیراز
نیروگاه یزد - بنیادمسکن فارس، ساعت 15، سالن شهید صدوقی یزد

هفته سوم - جمعه - 6/9/88

گروه شمال:
فرش آرا مشهد - صنایع چوب محبوبی آمل، ساعت 15، سالن کارگران مشهد
شهرداری تبریز - شهروند بابل، ساعت 15، سالن شهرداری تبریز
سپاه شهدا ارومیه - آرش بتون تاکستان، ساعت 15، سالن غدیر ارومیه
دبیری تبریز - سایپا اردبیل، ساعت 15، سالن آذرآب تبریز

گروه جنوب:
بنیاد مسکن فارس - زرسیم ساوه، ساعت 15، سالن 22 بهمن شیراز
فخر آلومینیوم اراک - مقاومت فارس، ساعت 15، سالن آلومینیوم سازی اراک
گاز خوزستان - نیروگاه یزد، ساعت 15، سالن شهدای گاز اهواز
پرسپولیس تهران - هیئت روستایی و عشایری قم، ساعت 15، سالن ساها تهران

هفته چهارم - جمعه - 13/9/88

گروه شمال:
صنایع چوب محبوبی آمل - سایپا اردبیل، ساعت 15، سالن پیامبر اعظم (ص) آمل
شهرداری تبریز - آرش بتون تاکستان، ساعت 15، سالن شهرداری تبریز
شهروند بابل - دبیری تبریز، ساعت 15، سالن بیم بابل
سپاه شهدا ارومیه - فرش آرا مشهد، ساعت 15، سالن غدیر ارومیه

گروه جنوب:
زر سیم ساوه - هیئت روستایی و عشایری قم، ساعت 15، سالن فجر ساوه
فجر آلومینیوم اراک - نیروگاه یزد ، ساعت 15، سالن آلومینیوم سازی اراک
مقاومت فارس - پرسپولیس تهران ، ساعت 15، سالن شهدای شلمچه شیراز
گاز خوزستان - بنیادمسکن فارس ، ساعت 15، سالن شهدای گاز اهواز

هفته پنجم - جمعه - 20/9/88

گروه شمال:
صنایع چوب محبوبی آمل - سپاه شهدا ارومیه، ساعت 15، سالن پیامبر اعظم (ص) آمل
فرش آرا مشهد - شهرداری تبریز، ساعت 15، سالن کارگران مشهد
سایپا اردبیل - شهروند بابل، ساعت 15، سالن حسین رضازاده اردبیل
آرش بتون تاکستان - دبیری تبریز، ساعت 15، سالن امام خمینی (ره) تاکستان

گروه جنوب:
زرسیم ساوه - گاز خوزستان، ساعت 15، سالن فجر ساوه
بنیاد مسکن فارس - فخرآلومینیوم اراک، ساعت 15، سالن 22 بهمن شیراز
هیئت روستایی و عشایری قم - مقاومت فارس، ساعت 15، سالن شهید حیدریان قم
نیروگاه یزد - پرسپولیس تهران، ساعت 15، سالن شهید صدوقی یزد

هفته ششم - پنجشنبه - 26/9/88

گروه شمال:
شهروند بابل - صنایع چوب محبوبی آمل، ساعت 15، سالن بیم بابل
شهرداری تبریز - سپاه شهدا ارومیه، ساعت 15، سالن شهرداری تبریز
سایپا اردبیل - آرش بتون تاکستان، ساعت 15، سالن حسین رضازاده اردبیل
دبیری تبریز - فرش آرا مشهد، ساعت 15، سالن آذرآب تبریز

گروه جنوب:
مقاومت فارس - زرسیم ساوه، ساعت 15، سالن شهدای شلمچه شیراز
فخرآلومینیوم اراک - گاز خوزستان، ساعت 15، سالن آلومینیوم سازی اراک
هیئت روستایی و عشایری قم - نیروگاه یزد، ساعت 15، سالن شهیدحیدریان قم
پرسپولیس تهران - بنیادمسکن فارس، ساعت 15، سالن ساها تهران

هفته هفتم - پنجشنبه - 3/10/88

گروه شمال:
صنایع چوب محبوبی آمل - شهرداری تبریز، ساعت 15، سالن پیامبر اعظم (ص) آمل
آرش بتون تاکستان - شهروند بابل، ساعت 15، سالن امام خمینی (ره)
سپاه شهدا ارومیه - دبیری تبریز، ساعت 15، سالن غدیر ارومیه
فرش آرا مشهد - سایپا اردبیل، ساعت 15، سالن کارگران مشهد

گروه جنوب:
زرسیم ساوه - فخرآلومینیوم اراک، ساعت 15، سالن فجر ساوه
نیروگاه یزد - مقاومت فارس، ساعت 15، سالن شهید صدوقی یزد
گاز خوزستان - پرسپولیس تهران، ساعت 15، سالن شهدای گاز اهواز
بنیادمسکن فارس - هیئت روستایی و عشایری قم، ساعت 15، سالن 22 بهمن شیراز 

به اشتراک گذاری
کد خبر : 670464280625354295
برچسب‌ها :
لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
  • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  • 3- نظرات پس از ویرایش ارسال می‌شود.
تصویر امنیتی: