jamejamonline
گوناگون عمومی کد خبر: ۹۹۴۰۵۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۵  |  ۱۸:۰۳

در این ویدیو نگاهی داریم به دنیای زیر آب دریای اطراف منطقه ی القیصر در کشور مصر که از حیث تنوع جانوری و طبیعی بسیار ارزشمند به حساب می آید و با گذشت زمان متاسفانه به دلیل مشکلات زیست محیطی در حال تخزیب شدن می باشد.

سفر به دنیای زیر آب القصیر در مصر

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از العالم،‌ در این جا همه چی به رنگ آبی است و اطرافمان را ماهی هایی رنگارنگ احاطه کرده اند.تصور کنید در حال غواصی هستید و ماهیانی رنگارنگ، عروس های دریایی، لاک پشت ها و... همگی در اطراف شما شنا کنان به راه خود ادامه می دهند.

در این جا همه چیز کاملا متفاوت به چشم می آید از کوچکترین ماهی گرفته تا صخره های مرجانی که مانند رنگین کمان بر پهنه و تن این آب ها آرامیده و خانه ی هزاران ماهی کوچک و بزرگ به محسوب می شود.

کمی که جلوتر می رویم به عمق افزوده شده و کمی ترس را تجربه می کنیم. به دور دست که می نگرید رنگ آبی تبدیل به سیاه شده و همین موضوع دلهره را برایتان به ارمغان می آورد ولی نگران نباشید زیرا قرار نیست در آن جا غواصی کنیم.

از صخره های مرجانی گرفته تا ماهیانی که روز به روز از جمعیت آن ها کاسته می شود. شاید در آینده ای نه چندان دور دیگر شاهد حضور این جاداران زیبا در کنار خود نباشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: