jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۹۷۷۵۸۳ ۲۱ آذر ۱۳۹۵  |  ۱۲:۴۸

از سوی معاونت اجتماعی ناجا صورت گرفت

قدردانی از اهتمام معاونت صدا در پیاده روی اربعین

معاونت اجتماعی ناجا با ارسال نامه ای از مشارکت و مساعدت رسانه شنیداری رادیو در اطلاع رسانی جامع در باره راهپیمایی اربعین قدردانی کرد.

قدردانی از اهتمام معاونت صدا در پیاده روی اربعین

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رسانه ملی، سرتیپ دوم پاسدار دکتر سعید منتظرالمهدی معاون اجتماعی ناجا با ارسال نامه‌ای از اهتمام و مساعدت معاون صدای رسانه ملی، مدیران، همکاران و برنامه سازان رادیو برای هماهنگی و همکاری در پوشش مراسم با شکوه اربعین حسینی (ع) و پیاده‌روی زائران قدردانی کرد.

در بخشی از این نامه آمده است؛

بی‌شک نقش بی‌بدیل رسانه ملی به ویژه رادیو در اطلاع‌رسانی، آگاه‌سازی، آموزش همگانی و ارائه هشدارهای انتظامی به مردم و به تصویر کشیدن تلاش پلیس در ارائه خدمت و تسهیل عبور و مرور زائرین در برگزاری با شکوه این راهپیمایی عظیم برکسی پوشیده نیست.

بر همین اساس از تمامی مسئولین، مدیران و کارکنان معاونت صدا که با ناجا کمال هماهنگی و همکاری قبل، حین و بعد از اربعین حسینی (ع) داشته‌اند، تشکر می‌کنم.

رادیو با اختصاص برنامه های ویژه اربعین و راه اندازی رادیو اربعین نقش موثری در آگاهی رسانی به زائران اربعین ایفا کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر