jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۷۵۳۸۴ ۱۵ آذر ۱۳۹۵  |  ۱۲:۰۳

سرمربی ایرانی تکواندوی جمهوری آذربایجان گفت: از باقری معتمد به عنوان یار کمکی در جام جهانی آذربایجان استفاده خواهیم کرد.

باقری معتمد بازیکن جمهوری آذربایجان در جام جهانی تکواندو شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، محمد باقری معتمد دارنده مدال نقره المپیک لندن که با دلخوری از اردوهای تیم ملی کنار رفت، گفته بود که برای ادامه راه در دنیای قهرمانی، برای کشور دیگر مبارزه خواهد کرد و قصد مهاجرت دارد.

وی هم‌اکنون برای جام جهانی آذربایجان به تیم کشور میزبان پیوسته و قرار است که فعلا تنها در این مسابقه‌ها شاگرد مهماندوست باشد.

این برای چندمین بار است که تکواندوی ایران شاهد مهاجرت بازیکنان شاخص است. پیش از این نیز میلاد بیگی، تکواندوکار ایرانی تیم ملی آذربایجان برای این این کشور در المپیک به مدال برنز رسید.

مهماندوست در گفت‌وگو با ایسنا درخصوص پیوستن باقری معتمد به تیم آذربایجان گفت: ما مجبور شدیم که از بازیکن کمکی استفاده کنیم چون یکی از بازیکنان در مسابقه‌های اوپن کرواسی زانویش به شدت آسیب دید. از باقری معتمد نیز فعلا به عنوان یار کمکی استفاده می‌کنیم و تنها برای جام جهانی از او بهره خواهیم برد زیرا در جام جهانی می‌توان از دو یار کمکی با ملیت‌های دیگر استفاده کرد.

وی در ادامه افزود: ما میزبان رقابت‌ها هستیم اما نمی‌توان گفت که برای قهرمانی می‌رویم و چون سال گذشته قهرمان شدیم، امسال هم سکوی اول برای ماست زیرا تمام تیم‌ها خوب هستند و از قبل نیز چیزی مشخص نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: