jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۴۹۳۳۳ ۰۵ مهر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در جلسه علنی دیروز مجلس همزمان با تصویب یک فوریت طرح تشدید برخورد با مفاسد اقتصادی در دستگاه قضایی، برخی نمایندگان از روند بررسی پرونده حقوق‌های نجومی در مجلس انتقاد کردند.

به گزارش جام‌جم، علیرضا سلیمی، نماینده مردم محلات و عضو فراکسیون ولایت مجلس از تعلل کمیسیون اصل 90 در بررسی پرونده حقوق‌های نجومی انتقاد کرد و گفت: مجلس، کارنامه شفافی در زمینه برخورد با پرونده حقوق‌های نجومی ندارد و گزارشی از بررسی پرونده حقوق‌های نجومی به مردم ارائه نکرده است.

محمد دهقان عضو کمیسیون حقوقی و قضایی نیز در تذکری ارائه طرح استرداد حقوق‌های نجومی به کمیسیون اصل 90 را خلاف قانون دانست و با انتقاد از اقدام هیات رئیسه مجلس در سپردن طرح به کمیسیون اصل 90، با اشاره به تصویب یک فوریت طرح استرداد حقوق‌های نجومی در حدود دو ماه قبل تاکید کرد که مساله حقوق‌های نجومی نباید مشمول مرور زمان شود اما دو ماه است که این طرح در نوسان بین کمیسیون اجتماعی و اصل 90 قرار دارد.

نمایندگان خانه ملت دیروز همچنین پس از طرح دو فوریت تشدید برخورد با مفاسد اقتصادی در دستگاه قضایی، یک فوریت آن را تصویب کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر